32. kolejka Segunda B: Real Balompédica Linense - San Fernando CD 0-1 (0-0)

7 kwietnia w La Línei de la Concepción odbyło się spotkanie 32. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Realu Linese i San Fernando. Mecz zakończył się zwycięstwem San Fernando 1-0.

32. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-07 17:00 | Stadion: Estadio Municipal de La Línea de la Concepción | Arbiter: A. Santos Pargaña
Real Balompédica Linense
San Fernando CD
0
1
Pau Franch 52'

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 12 pojedynków jedenastka San Fernando wygrała cztery razy i tyle samo razy przegrywała. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał José Carrascowi z drużyny gospodarzy. Była to dziewiąta minuta pojedynku.

W 46. minucie sędzia ukarał kartką Gabi Ramos, piłkarza gości. Po chwili trener San Fernando postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 52. minucie na plac gry wszedł Manu Ramírez, a murawę opuścił Pablo Sánchez.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników San Fernando w 52. minucie spotkania, gdy Pau Franch zdobył pierwszą bramkę. To już siódme trafienie tego piłkarza w sezonie.

W 53. minucie za Davida Morena wszedł Gato. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy kartkę obejrzał Lolo Guerrero z San Fernando. Kibice Realu Linese nie mogli już doczekać się wprowadzenia Bubę Bakariego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 10 razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Joe Oliver.

Sędzia wręczył żółte kartki zawodnikom Real Linese: Sanie N'Diaye w 85. minucie i Gastónowi Cellerinowi w drugiej minucie doliczonego czasu meczu.

Adolfo Jesús Cavilla del Río
9′ José Manuel Carrasco Correa
Manuel Guerrero Sánchez65′
Pierre Cornud
Antonio José Oca Contreras
65′ José Manuel Martínez Oliver
Gabriel Jesús Ramos Acevedo46′
Sergio Rodríguez Sánchez
José María Carrión Gallardo83′
85′ Sana N'Diaye
Bruno Herrero Arias
José Antonio Ruiz López Pirulo
Raúl Palma Lozano
Juan Pedro Rico Domínguez
Pedro Ríos Maestre
90′ Gastón Andrés Javier Cellerino Grasso
Pablo Sánchez Alberto52′
53′ Francisco David Moreno Maldonado
Manuel Ramírez Hurtado52′
65′ Bubacar Njié Kambi Bacari
José Luis Muñoz Calderón69′
53′ Antonio Jesús Ramos Rincón
Sergio Romero Castro

Jedenastka San Fernando zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała trzy celne strzały.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter przyznał trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom San Fernando wręczył dwie.

Zespół Realu Linese w drugiej połowie wymienił dwóch graczy.

Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.