32. kolejka Segunda B: Hércules Alicante - CD Alcoyano 0-0

W spotkaniu 32. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 6 kwietnia, jedenastka Hércules'u zremisowała z Alcoyano 0-0.

32. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-06 19:00 | Stadion: Estadio José Rico Pérez | Arbiter: Antonio Alberola
Hércules Alicante
CD Alcoyano
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 14 razy. Zespół Alcoyano wygrał aż osiem razy, zremisował dwa, a przegrał tylko cztery.

Od pierwszych minut zespół Hércules'u zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Alcoyano była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Na siedem minut przed zakończeniem pierwszej połowy czerwoną kartkę obejrzał Pablo Íñiguez, tym samym zespół gospodarzy musiał większość mecz grać w dziesiątkę, ale utrzymał korzystny wynik.

W 53. minucie żółtą kartkę dostał Nieto, piłkarz gości. Po chwili trener Hércules'u postanowił bronić wyniku. W 63. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Pola Roigégo wszedł Álvaro Pérez, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie gospodarzy utrzymać remis.

Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy żółtą kartkę obejrzał Nani z Hércules'u. W 67. minucie Antonio Pino został zastąpiony przez Brayana Reynę. W tej samej minucie trener Alcoyano postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Vicente Pérez, a murawę opuścił Óscar Díaz.

W 76. minucie żółtą kartką został ukarany Fran Miranda, zawodnik Hércules'u. W 78. minucie Braulio Nóbrega został zmieniony przez Rubia, co miało wzmocnić zespół Alcoyano. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Jesúsa Alfarę na Julego oraz Carlosa Martíneza na Chechu Floresa.

Miguel Bañuz Antón
38′ Pablo Íñiguez de Heredia Larraz
Carlos Barreda Castellá
Samuel Llorca Ripoll
Primitivo Férriz García
65′ Rubén Molina Selva
Antonio Navarro Soriano
Diego Benito Rey
Michael Anaba
76′ Francisco Javier Miranda Mera
José Manuel Hermosa Melis
63′ Pol Roigé Rodríguez
Herlin Hernán Lino Pluas
84′ Jesús Alfaro Ligero
Miguel Ángel Nieto de la Calle53′
Benjamin Martinez Martinez
Óscar Díaz González67′
86′ Carlos Martínez Rodríguez
Pablo Morgado Ripoll
63′ Álvaro Pérez Durán
Brayan Roberto Reyna Casaverde67′
Jaime Alberto Alvarado Hoyos
Javier Montava Ortega
84′ Julián Cerdá Vicente
Vicente Pérez Madrid67′
86′ Francisco Javier Flores Gómez
Lopez Huesca Rubio78′
Jonathan Mejía Ruiz

Drużyna Hércules'u miała dziewięć szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze Hércules'u otrzymali w meczu dwie żółte kartki oraz jedną czerwoną, a ich przeciwnicy jedną żółtą.