32. kolejka Segunda B: CF Talavera de la Reina - Marbella FC 0-3 (0-3)

W meczu 32. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 7 kwietnia, zespół Talavery przegrał z Marbellą 0-3 (0-3).

Juanma García 33',45'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Marbelli.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Marbelli w trzeciej minucie spotkania, gdy Lolo Pavón strzelił pierwszego gola.

W 10. minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania kartkę dostał Alejandro Faurlin, zawodnik gości. W 24. minucie Abel Molinero został zmieniony przez Ismaela.

Zespół Talavery ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna gości, zdobywając kolejną bramkę. W 33. minucie na listę strzelców wpisał się Juanma García. To już dziewiąte trafienie tego piłkarza w sezonie.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Talavera: Nandiemu w 41. i Rubénowi Garcíi w 44. minucie. W ostatniej minucie pierwszej połowy w jedenastce Talavery doszło do zmiany. Alberto Oca wszedł za Cristiana.

W 45. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Juanma García z Marbelli. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-3.

Trener Marbelli postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 61. minucie na plac gry wszedł Elías Pérez, a murawę opuścił Alejandro Faurlin. W 68. minucie Ismael Gallar został zmieniony przez Samu, a za Javiera Añóna wszedł na boisko Lamine N'Diaye, co miało wzmocnić drużynę Marbelli. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Laerte Polydoro na Nacha Díaza.

W 70. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Marcosa Ruiza z Marbelli, a w 86. minucie Ismaela z drużyny przeciwnej.

Jesús Godino Jiménez
44′ Rubén García Rodríguez
José Manuel Cruz Orozco
41′ Álvaro Hernández De Miguel
Ismael Gallar Nieto68′
Víctor Andrés Andrés
Manuel Pavón Castro  3′
Luis Madrigal Caro
Marcos Ruiz Márquez70′
24′ Abel Molinero Pons
Alejandro Damián Faurlin10′ 61′
45′ Cristian Fernández Conchuela
Mustafá Azman Zeinha
74′ Laerte Polydoro do Nascimento
Juan Manuel García García  33′, 45′
Alejandro Santomé García
José Manuel Muñoz García
Sergio López Rodríguez
Rafael Muñoz Benavides
45′ Alberto Martínez Oca
Reyes Dominguez Samu68′
Francisco Javier Reguera Olivares
Elías Pérez Sastre61′
74′ José Ignacio Díaz González
Manuel Molina Rodríguez
24′ 86′ Ismael García López
Álvaro Montero Fernández

Lamine Massouba N'Diaye72′

Sędzia przyznał dwie żółte kartki zawodnikom Talavery w pierwszej połowie, natomiast w drugiej jedną. Piłkarze drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, w drugiej również jedną.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.