32. kolejka Segunda B: CD Unionistas de Salamanca CF - Burgos CF 0-0

W pojedynku 32. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 6 kwietnia, drużyna Salamanki zremisowała z Burgosem 0-0.

32. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-06 18:30 | Stadion: Pistas del Helmántico | Arbiter: José Seoane
CD Unionistas de Salamanca CF
Burgos CF
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki Salamanki.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 12. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Dan Ojoga z Burgosu, a w 33. minucie Unaiego Hernándeza z drużyny przeciwnej.

W 55. minucie sędzia przyznał kartkę Máyorowi z Burgosu. Po chwili trener Salamanki postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 63. minucie na plac gry wszedł Jorge Hernández, a murawę opuścił Unai Hernández.

A kibice Burgosu nie mogli już doczekać się wprowadzenia Yawa Annora. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 10 razy i ma na koncie dwa strzelone gole. Murawę musiał opuścić Asier Goti. W 73. minucie kartkę dostał Borja Sánchez, zawodnik gości. W 77. minucie Cristian Portilla zastąpił Haritza Albisuę.

Na cztery minuty przed zakończeniem starcia w zespole Burgosu doszło do zmiany. Jon Madrazo wszedł za Máyora.

Dan Ojog12′
33′ 63′ Unai Hernández Lestón
Jagoba Beobide Larrañaga
Adrián Llano Méndez
Adrián Cruz Juncal
77′ Cristian Portilla Rodríguez
Álvaro Martín Carmona
77′ Haritz Albisua Laskurain
Daniel Soto Álvarez
63′ Jorge Hernández Diéguez
Yaw Annor65′
Diego Hernández Luengo
Alejandro Machuca Pindado

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze gospodarzy otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy trzy.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.

Drużyna Burgosu w drugiej połowie również wymieniła dwóch graczy.