Liga gruzińska - 31. kolejka Erovnulej Ligi: FC WIT Georgia Tbilisi - FC Sioni Bolnisi 0-0

20 października na Mikheil Meskhis Sakhelobis Stadionis Satadarigo Moedani odbyło się starcie 31. kolejki gruzińskiej Erovnulej Ligi pomiędzy drużynami WIT Tbilisi i Sioni Bolnisi. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 300 widzów.

31. kolejka Gruzja - Erovnuli Liga
2019-10-20 15:00 | Stadion: Mikheil Meskhis Sakhelobis Stadionis Satadarigo Moedani | Widzów: 300 | Arbiter: T. Rukhaia
FC WIT Georgia Tbilisi
FC Sioni Bolnisi
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 67 razy. Drużyna WIT Tbilisi wygrała aż 29 razy, zremisowała 22, a przegrała tylko 16.

Od pierwszych minut drużyna Sioni Bolnisi zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu WIT Tbilisi była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Między 39. a 43. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom WIT Tbilisi i jedną drużynie przeciwnej.

W 65. minucie Rati Tsatskrialashvili został zastąpiony przez Tornike'a Tarkhnishvilego. Kibice Sioni Bolnisi nie mogli już doczekać się wprowadzenia Davita Targamadzego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy. Murawę musiał opuścić Beka Gvaradze.

W 70. minucie kartką został ukarany Luka Vardzelashvili, piłkarz WIT Tbilisi. Na kwadrans przed zakończeniem pojedynku w drużynie Sioni Bolnisi doszło do zmiany. Archil Tvildiani wszedł za Giorgiego Iwaniszwilego. Chwilę później trener WIT Tbilisi postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 78. minucie na plac gry wszedł Tornike Muzashvili, a murawę opuścił Dimitri Khutsianidze.

Od 80. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom WIT Tbilisi oraz dwie drużynie przeciwnej.

Nikoloz Apakidze
90′ Vasil Kisievi
Anzor Sukhiashvili90′
Zurab Sekhniashvili
Lasha Ugrekhelidze
83′ Luka Tatkhashvili
Beka Gvaradze66′
85′ Lasha Nanobashvili
Zurab Japiashvili
70′ Luka Vardzelashvili
Levan Khmaladze
43′ 89′ Irakli Zaridze
Rati Tsatskrialashvili65′
78′ Dimitri Khutsianidze
Giorgi Iwaniszwili76′
39′ Tamaz Makatsaria
Gulverd Tomashvili
89′ Nikoloz Abuladze
Archil Tvildiani76′
85′ Beka Ashordia
Davit Targamadze66′
Giorgi Vazagashvili
Tornike Tarkhnishvili65′ 80′
78′ Tornike Muzashvili
Kakha Kakhabrishvili

Sędzia pokazał dwie żółte kartki zawodnikom WIT Tbilisi w pierwszej połowie, a w drugiej trzy. Piłkarze drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dwie.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą sobotę zespół Sioni Bolnisi będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego przeciwnikiem będzie FC Chikhura Sachkhere. Tego samego dnia FC Dinamo Batumi będzie gościć jedenastkę WIT Tbilisi.