Liga gruzińska - 21. kolejka Erovnulej Ligi: FC WIT Georgia Tbilisi - FC Chikhura Sachkhere 0-0

W spotkaniu 21. kolejki gruzińskiej Erovnulej Ligi, które rozegrane zostało 2 lipca, drużyna WIT Tbilisi zremisowała z Chikhurą Sachkhere 0-0. Mecz na Mikheil Meskhis Sakhelobis Stadionis Satadarigo Moedani obejrzało 500 widzów.

21. kolejka Gruzja - Erovnuli Liga
2019-07-02 17:30 | Stadion: Mikheil Meskhis Sakhelobis Stadionis Satadarigo Moedani | Widzów: 500 | Arbiter: A. Nonikashvili
FC WIT Georgia Tbilisi
FC Chikhura Sachkhere
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 13 razy. Jedenastka Chikhury Sachkhere wygrała aż dziewięć razy, zremisowała raz, a przegrała tylko trzy.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w meczu sędzia przyznał Teimurazowi Markozashvilemu z Chikhury Sachkhere. Była to 13. minuta starcia.

Na drugą połowę jedenastka WIT Tbilisi wyszła w zmienionym składzie, za Tornike'a Muzashvilego wszedł Beka Gugberidze. W 56. minucie Revaz Chitishvili został zmieniony przez Bekę Ashordię.

W 70. minucie w drużynie Chikhury Sachkhere doszło do zmiany. Irakli Lekvtadze wszedł za Besika Dekanoidzego. Trener Chikhury Sachkhere postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Teimuraza Markozashvilego i na pole gry wprowadził napastnika Mikheila Ergemlidzego. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. Trenerzy obu zespołów postanowili odświeżyć składy w 90. minucie, w drużynie WIT Tbilisi za Iraklego Zaridzego wszedł Giorgi Gvasalia, a w jedenastce Chikhury Sachkhere Demur Chikhladze zmienił Iraklego Kamladzego.

Dino Hamzić
56′ Revaz Chitishvili
Giorgi Koripadze
90′ Irakli Zaridze
Teimuraz Markozashvili13′ 70′
Zurab Museliani
Giorgi Pantsulaia
46′ Tornike Muzashvili
Mikheil Sardalishvili
Nika Kavtaradze
Zurab Mtskerashvili
Vano Gulkhadarashvili
Irakli Kamladze90′
56′ Beka Ashordia
Shota Kashia
46′ Beka Gugberidze
Zurab Kapanadze
90′ Giorgi Gvasalia
Irakli Lekvtadze70′

Mikheil Ergemlidze70′

Arbiter nie ukarał piłkarzy WIT Tbilisi żadną kartką, natomiast zawodnikom Chikhury Sachkhere pokazał jedną żółtą.