Liga gruzińska - 11. kolejka Erovnulego Liga: FC Dila Gori - FC Telavi 0-0

13 września na Stadioni Tengiz Burjanadze odbyło się spotkanie 11. kolejki gruzińskiej Erovnulego Liga pomiędzy drużynami Dili Gori i FC Telavi. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 50 widzów.

11. kolejka Gruzja - Erovnuli Liga
2020-09-13 17:00 | Stadion: Stadioni Tengiz Burjanadze | Widzów: 50 | Arbiter: G. Vadachkoria
FC Dila Gori
FC Telavi
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna FC Telavi wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Grigolowi Chabradzemu z FC Telavi. Była to szósta minuta pojedynku.

Na drugą połowę zespół Dili Gori wyszedł w zmienionym składzie, za Iraklego Lekvtadzego wszedł Teimuraz Markozashvili. W 56. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Tornike Dzotsenidzego z FC Telavi, a w 57. minucie Teimuraza Markozashvilego z drużyny przeciwnej.

W 62. minucie Giorgi Latsabidze został zastąpiony przez Wandersona. W 69. minucie w drużynie FC Telavi doszło do zmiany. Yaroslav Kvasov wszedł za Lashę Kokhreidzego. Chwilę później trener FC Telavi postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 73. minucie na plac gry wszedł Guram Samushia, a murawę opuścił Irakli Rukhadze.

W 75. minucie Davit Maisashvili został zmieniony przez Balgou Yendountiego, co miało wzmocnić jedenastkę Dili Gori. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Mikheila Basheleishvilego na Giorgiego Moistsrapishvilego.

Ukwubile Raphael Chukwurah
62′ Giorgi Latsabidze
Vladimir Dimitrovski
75′ Davit Maisashvili
Tornike Dzotsenidze56′
Alef Santos de Araujo
Piruz Marakvelidze
Nika Gagnidze
Mikheil Basheleishvili81′
46′ Irakli Lekvtadze
Vasiko Bachiashvili
75′ Balgou Yendountie
Mirian Jikia
Irakli Bidzinashvili
Giorgi Moistsrapishvili 81′
62′ Wanderson Henrique do Nascimento Silva
Hovhannes Poghosyan
Tornike Gorgiashvili
Giorgi Kandelaki
Francisco Madinga
Yaroslav Kvasov69′
46′ 57′ Teimuraz Markozashvili
Guram Samushia73′
Roman Tchanturia

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Dili Gori, a zawodnikom gości pokazał dwie.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.