Reklama

Reklama

Volos NFC - OFI Crete 5-0 (3-0). Liga - 33. kolejka

W pojedynku 33. kolejki Super League 1, który rozegrany został 14 maja, zespół Volos NFC wysoko wygrał z OFI Crete 5-0 (3-0). Spotkanie odbyło się na Panthessaliko Stadium w Nei Ionii.

W  pojedynku 33. kolejki  Super League 1, który rozegrany został 14 maja, zespół Volos NFC wysoko wygrał  z OFI Crete  5-0 (3-0). Spotkanie odbyło się na Panthessaliko Stadium w Nei Ionii.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 starć zespół OFI Crete wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo pięć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Przy strzeleniu gola pomógł Paolo Fernandes.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Volos NFC w 12. minucie spotkania, gdy Tom van Weert strzelił pierwszego gola.

Tom van Weert wywołał eksplozję radości wśród kibiców Volos NFC, zdobywając kolejną bramkę w 29. minucie pojedynku. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Praxitelis Vouros z OFI Crete. Była to 34. minuta spotkania.

Reklama

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Na osiem minut przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Paolo Fernandes.

W 38. minucie Praxitelis Vouros został zastąpiony przez Konstantinosa Giannoulisa.

W 54. minucie kartkę otrzymał Kevin Rosero z zespołu Volos NFC.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Volos NFC w 65. minucie spotkania, gdy Kevin Rosero strzelił czwartego gola. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom OFI Crete: Abdulowi Weissowi w 66. i Miguelowi Melladowi w 72. minucie.

Chwilę później trener Volos NFC postanowił wzmocnić formację obronną i w 76. minucie zastąpił zmęczonego Anastasiosa Tsokanisa. Na boisko wszedł Pavlos Logaras, który miał za zadanie uspokoić grę w szeregach obronnych.

W 81. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Kevin Rosero z Volos NFC. W samej końcówce meczu kartkę dostał Paschalis Staikos, piłkarz OFI Crete.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 5-0.

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom Volos NFC, natomiast piłkarzom OFI Crete przyznał cztery.

Drużyna Volos NFC w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast jedenastka OFI Crete wymieniła pięciu graczy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL