Volos New Football Club - OFI FC 0-0. Liga grecka - 1. kolejka Super League 1

W spotkaniu 1. kolejki greckiej Super League 1, które rozegrane zostało 20 marca, zespół Volosu New Football Club zremisował z OFI FC 0-0. Pojedynek odbył się na Panthessaliko Stadio.

1. kolejka Grecja - Super League 1
2021-03-20 16:15 | Stadion: Panthessaliko Stadio | Arbiter: Dimitrios Karantonis
Volos New Football Club
OFI FC
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Volosu New Football Club wygrała aż trzy razy, a przegrała tylko raz.

Od początku meczu obie drużyny postawiły na obronę, co spowodowało senną atmosferę na boisku na początku meczu. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 60. minucie sędzia pokazał kartkę Faustowi Grillowi z zespołu gospodarzy. W 64. minucie za Adriána Sardinerę wszedł Vajebah Sakor.

Kibice OFI FC nie mogli już doczekać się wprowadzenia Frixosa Grivasa. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 11 razy. Murawę musiał opuścić Paschalis Staikos. Na 12 minut przed zakończeniem starcia w jedenastce Volosu New Football Club doszło do zmiany. Renato Santos wszedł za Juana Pereę. W 83. minucie arbiter ukarał kartką Nikolaosa Marinakisa, zawodnika gości.

Trener Volosu New Football Club postanowił zagrać agresywniej. W 85. minucie zmienił pomocnika Daana Rienstrę i na pole gry wprowadził napastnika Alberta Buena. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. Na cztery minuty przed zakończeniem meczu w drużynie OFI FC doszło do zmiany. Konstantinos Balogiannis wszedł za Luca Castaignosa. W 87. minucie sędzia pokazał kartkę Miguelowi Melladowi, piłkarzowi OFI FC.

Nikolaos Marinakis83′
60′ Fausto Grillo
Praxitelis Vouros
Franco Ferrari
Odysseas Lymperakis
Sotiris Ninis
Apostolos Diamantis
85′ Daan Rienstra
Adrián Sardinero Corpa64′
Tasos Tsokanis
Paschalis Staikos75′
78′ Juan José Perea Mendoza
Vajebah Sakor64′
85′ Alberto Bueno Calvo
Alexandros Gargalatzidis
Giannis Kiakos
Vangelis Nikokyrakis
78′ Renato João Saleiro Santos
Felipe Souza Ferreyra

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom OFI FC pokazał dwie.

Jedenastka Volosu New Football Club w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.