Volos New Football Club - Atromitos 1-0 (1-0). Liga grecka - 14. kolejka Super League 1

4 stycznia na Panthessaliko Stadio odbyło się spotkanie 14. kolejki greckiej Super League 1 pomiędzy drużynami Volosu New Football Club i Atromitos. Mecz zakończył się zwycięstwem Volosu New Football Club 1-0.

14. kolejka Grecja - Super League 1
2021-01-04 16:15 | Stadion: Panthessaliko Stadio | Arbiter: Dimitrios Karantonis
Volos New Football Club
Atromitos Ateny
1
0
J. Perea 36'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Atromitos wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Kostasowi Kotsopoulos z Atromitos. Była to 30. minuta starcia.

Jedynego gola meczu strzelił Juan Perea dla drużyny Volosu New Football Club. Bramka padła w tej samej minucie. To pierwsza bramka tego piłkarza w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Volosu New Football Club.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Volos New Football Club: Jeanowi Barrientos w 51. i Antonisowi Ntentakisowi w 58. minucie. W 61. minucie Clarck N'Sikulu został zmieniony przez Georgiosa Manousos.

W tej samej minucie boisko opuścili piłkarze Atromitos: Georgios Ntaviotis, Amir Agayev, a na ich miejsce weszli Kyriakos Kivrakidis, Lazaros Christodoulopoulos. Po chwili trener Volosu New Football Club postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 70. minucie na plac gry wszedł Giannis Kiakos, a murawę opuścił Anastasios Douvikas. Trener Atromitos postanowił zagrać agresywniej. W 71. minucie zmienił pomocnika Juana Muñiza i na pole gry wprowadził napastnika Bryana Rabellę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością.

W 75. minucie Julián Bartolo został zmieniony przez Renata Santosa, a w drugiej minucie doliczonego czasu pojedynku za Amra Wardę wszedł na boisko Fausto Grillo, co miało wzmocnić jedenastkę Volosu New Football Club. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Kostasa Kotsopoulos na Bojana Maticia. Od 84. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. W drugiej połowie nie padły gole.

Douvikas
90′ Boris Klaiman
Andreas Gianniotis
58′ Antonis Ntentakis
Rodrigo Galo Brito
Gerasimos Mitoglou
Dimitrios Goutas
Salvador Sánchez
Stefanos Stroungis
87′ Franco Ferrari
Kyriakos Kivrakidis61′
Daan Rienstra
Juan Muñiz Gallego71′
 36′ Juan José Perea Mendoza
Lucas Galvão da Costa Souza
75′ Julián Bartolo
Patrick Salomon
51′ Jean Barrientos
Clarck N'Sikulu61′
90′ Amr Medhat Warda
Kostas Kotsopoulos30′ 80′
70′ Anastasios Douvikas
Lazaros Christodoulopoulos61′
Thanasis Garavelis
Christos Mandas
90′ Fausto Grillo
Georgios Manousos61′
70′ Giannis Kiakos
Bojan Matić80′
75′ Renato João Saleiro Santos
Bryan Rabello71′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia pokazał cztery żółte kartki zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom Atromitos przyznał dwie.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Atromitos w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.