SuperLeague Ellada: Olympiakos Pireus - PAOK Saloniki 1-1. Świderski zmieniony w drugiej połowie

W meczu na szczycie ligi greckiej Olympiakos podzielił się punktami z PAOK-iem. Obie drużyny zacięcie rywalizują o pierwsze miejsce w tabeli, mając identyczną ilość punktów, jak i liczbę meczów wygranych i zremisowanych. Nikt nie zdołał jeszcze ich pokonać.

Olympiakos Pireus zremisował z PAOK-iem Saloniki 1-1 i żadnej z drużyn nie udało się objąć punktowego prowadzenia w tabeli. Gospodarze tego spotkania są obecnie na pierwszym miejscu, jednak statystyki pomiędzy nimi a ekipą z Salonik są niemal identyczne.

Zobacz tabele ligi greckiej!

Pierwszą bramkę w meczu zdobyła drużyna gości. Sverrir Ingi Ingason na raty pokonał Jose de Sa. Bramkarz Olympiakosu obronił pierwsze uderzenie gracza PAOK-u, ale był bezradny wobec dobitki. Ekipa z Pireusu wyrównała dopiero po przerwie. Bramkę z rzutu karnego zdobył były zawodnik m.in Olympique Marsylii - Mathieu Valbuena. Karolowi Świderskiemu nie udało się natomiast trafić do siatki. Został zmieniony w 66. minucie, a za niego na boisku pojawił się Chuba Akpom.

PA

12. kolejka Grecja - Super League 1
2019-12-01 18:30 | Stadion: Stadio Georgios Karaiskáki | Widzów: 31616 | Arbiter: José María Sánchez Martínez
Sverrir Ingi Ingason  29′
60′ Andreas Bouchalakis
Diego Biseswar21′ 82′
Daniel Castelo Podence
Omar El Kaddouri67′
65′ Guilherme dos Santos Torres
Josip Mišić52′
41′ Giorgos Masouras
Douglas Augusto Soares Gomes37′
 64′ (k.) 66′ Mathieu Valbuena
Maurício José da Silveira Júnior67′
60′ 79′ Mohamed Mady Camara
Anderson Esiti
41′ El Arabi Soudani
Dimitris Pelkas82′ 89′
Bruno Felipe Souza da Silva
Adelino Andre Vieirinha
66′ Miguel Ángel Guerrero Martín