Puchar Grecji: PAS Lamia 1964 - Olympiakos Pireus 0-0

4 lutego na Dimotiko Athlitiko Kentro Lamias odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Grecji pomiędzy drużynami PAS Lamia i Olympiakosu Pireus. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

Grecja - Puchar Grecji
2020-02-04 17:00 | Stadion: Dimotiko Athlitiko Kentro Lamias | Arbiter: G. Vreskas
PAS Lamia 1964
Olympiakos Pireus
0
0

Od pierwszych minut drużyna Olympiakosu Pireus zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu PAS Lamia była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Brunonowi Gasparowi z jedenastki gości. Była to 41. minuta meczu.

W 55. minucie Lazar Ranđelović został zmieniony przez Emre Mora. Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Ismailowi Sassiemu, piłkarzowi PAS Lamia.

Trener PAS Lamia postanowił zagrać agresywniej. W 69. minucie zmienił pomocnika Ismaila Sassiego i na pole gry wprowadził napastnika Miguela Bianconiego, który w bieżącym sezonie ma na koncie już jednego gola. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. Między 73. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze PAS Lamia: Tyronne, Danny Bejarano, na ich miejsce weszli: Baye Niasse, Anestis Vlachomitros. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Koki, Maximiliana Lovery zajęli: El Soudani, Giorgos Masouras. Od 76. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Vassilis Torosidis90′
90′ Danny Brayhan Bejarano Yañez
Ribeiro Dias Cafu
Manolis Saliakas
Mohamed Mady Camara
66′ 69′ Ismail Sassi
Konstantinos Fortounis
Leonardo Enrique Villalba
Lazar Ranđelović55′
82′ Kostas Bouloulis
Maximiliano Alberto Lovera84′
73′ Tyronne Gustavo Del Pino Ramos
Ahmed Hassan Mahgoub82′
Damir Kahriman
Konstantinos Tzolakis
73′ Baye Ibrahima Niasse
Rúben Afonso Borges Semedo
Christoforos Karagiannis
Apostolos-Ilias Martinis
Andreas Vasilogiannis
Giorgos Masouras84′
69′ Miguel Antonio Bianconi Kohl
Emre Mor55′
Konstantinos Nikolopoulos
El Arabi Soudani82′
90′ Anestis Vlachomitros
Georgios Xenitidis

Wyjątkowa nieporadność napastników PAS Lamia była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy gospodarzy dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.