Panaitolikos GFS - Atromitos 1-1 (0-0). Liga grecka - 19. kolejka Super League 1

28 stycznia na Stadio Panetolikou w Agrinio odbył się mecz 19. kolejki greckiej Super League 1 pomiędzy drużynami Panaitolikos GFS i Atromitos. Starcie zakończyło się remisem 1-1.

Juan Muñiz 54'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 18 razy. Zespół Atromitos wygrał aż siedem razy, zremisował osiem, a przegrał tylko trzy.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Dimitriosowi Goutasowi z Atromitos. Była to 42. minuta pojedynku.

W 50. minucie arbiter pokazał żółtą kartkę Juanowi Muñizowi, piłkarzowi gości.

Na początku drugiej połowy to zawodnicy Atromitos otworzyli wynik. W 54. minucie na listę strzelców wpisał się Juan Muñiz.

W 62. minucie Franco Mazurek został zastąpiony przez Mohammadrezę Azadiego. W 64. minucie boisko opuścili zawodnicy Atromitos: Bryan Rabello, Bright Edomwonyi, a na ich miejsce weszli Amir Agayev, Bojan Matić. W 65. minucie czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Juan Muñiz, osłabiając zespół gości. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten zawodnik w 50. minucie.

Trzeba było trochę poczekać, aby trener Panaitolikos GFS postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 73. minucie na plac gry wszedł Javier Mendoza, a murawę opuścił Apostolos Konstantopoulos. W 76. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Joaquína Arzurę z Panaitolikos GFS, a w 81. minucie Lucasa Galvão z drużyny przeciwnej. W 82. minucie gola wyrównującego strzelił z rzutu karnego Hélder Barbosa.

W 89. minucie boisko opuścili zawodnicy gospodarzy: Georgios Liavas, Dálcio, a na ich miejsce weszli Manolis Tzanakakis, Elías Pereyra. A kibice Atromitos nie mogli już doczekać się wprowadzenia Javiera Umbidesa. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 10 razy. Murawę musiał opuścić Rodrigo Galo. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-1.

Christos Mandas
89′ Manolis Tzanakakis
Kyriakos Kivrakidis
73′ Apostolos Konstantopoulos
Stefanos Stroungis
Edin Cocalić
Dimitrios Goutas42′
89′ Elías Iván Pereyra
Josip Tomašević77′
76′ Joaquín Arzura
Rodrigo Galo Brito90′
 82′ (k.) Hélder Jorge Leal Rodrigues Barbosa
Charis Charisis76′
Gboly Ariyibi
Patrick Salomon
Aymen Tahar
Juan Muñiz Gallego  54′ 50′ 65′
62′ Franco Eduardo Mazurek
Bojan Matić64′
Jorge Luis Díaz Gutiérrez
Amir Agayev64′
Nikolaos Melissas
Christos Theodorakis
89′ Georgios Liavas
Lucas Galvão da Costa Souza77′ 81′
Alexandros Malis
Kostas Kotsopoulos
62′ Mohammadreza Azadi
Spyridon Natsos76′
89′ Gomes Dalcio
Georgios Ntaviotis
73′ Javier Osvaldo Mendoza