Liga grecka - 8. kolejka Super League 1: Volos New Football Club - PAOK Saloniki 0-2 (0-1)

26 października na Panthessaliko Stadio odbył się pojedynek 8. kolejki greckiej Super League 1 pomiędzy drużynami Volosu New Football Club i PAOK Saloniki. Mecz zakończył się zwycięstwem PAOK Saloniki 2-0. Na stadionie stawiło się 4 566 widzów.

8. kolejka Grecja - Super League 1
2019-10-26 18:30 | Stadion: Panthessaliko Stadio | Widzów: 4566 | Arbiter: A. Evangelou
Volos New Football Club
PAOK Saloniki
0
2
D. Limnios 29'
D. Pelkas 74'

Jedenastka PAOK Saloniki bardzo potrzebowała punktów, by utrzymać się w czołówce ligowej tabeli. Drużyna ta zajmowała drugą pozycję i była zdecydowanym faworytem spotkania.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Trzeba było trochę poczekać, aby Dimitris Limnios wywołał eksplozję radości wśród kibiców PAOK Saloniki, zdobywając bramkę w 29. minucie starcia. To pierwszy gol tego piłkarza w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat. Przy zdobyciu bramki pomagał Dimitris Giannoulis.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny PAOK Saloniki.

W 52. minucie arbiter ukarał kartką Antonisa Ntentakisa, zawodnika gospodarzy. W 54. minucie Yahia Attiyat został zmieniony przez Vassilisa Mantzisa.

W 64. minucie w zespole PAOK Saloniki doszło do zmiany. Dimitris Pelkas wszedł za Miroslava Stocha.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy PAOK Saloniki w 74. minucie spotkania, gdy Dimitris Pelkas zdobył z rzutu karnego drugą bramkę. W 86. minucie kartkę otrzymał Augusto Max z Volosu New Football Club.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2.

Dimitris Giannoulis
52′ Antonis Ntentakis
Sverrir Ingi Ingason
Tasos Tsokanis
Diego Biseswar
86′ Augusto Max
Josip Mišić
Joaquín Torres
Douglas Augusto Soares Gomes
Erik Jendriszek
Miroslav Stoch64′
54′ Yahia Attiyat allah
Chuba Akpom75′
54′ Vassilis Mantzis
Lazaros Lamprou

Arbiter nie ukarał zawodników PAOK Saloniki żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy przyznał dwie żółte.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił jednego zawodnika. Natomiast jedenastka PAOK Saloniki w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.