Liga grecka - 4. kolejka Super League 1: PAS Lamia 1964 - Volos New Football Club 1-2 (0-1)

W meczu 4. kolejki greckiej Super League 1, który rozegrany został 5 października, jedenastka PAS Lamia przegrała z Volosem New Football Club 1-2 (0-1). Starcie odbyło się na Dimotiko Athlitiko Kentro Lamias.

4. kolejka Grecja - Super League 1
2020-10-05 18:30 | Stadion: Dimotiko Athlitiko Kentro Lamias | Arbiter: Ioannis Papadopoulos
PAS Lamia 1964
Volos New Football Club
1
2
Miguel Bianconi 48'
A. Douvikas 24',64'

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. W 23. minucie Salvador Sánchez zastąpił Stergiosa Dimopoulos.

W tym czasie to piłkarze Volosu New Football Club otworzyli wynik. W 24. minucie bramkę zdobył Anastasios Douvikas. Asystę przy golu zaliczył Nicolás Martínez.

W 28. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Gugę Palavandishvili z PAS Lamia, a w 34. minucie Tekię z drużyny przeciwnej. W 45. minucie sędzia wskazał na wapno, jednak bramkarz wykazał się świetną interwencją i obronił strzał przeciwnika. Niewykorzystany karny na pewno nie pomógł drużynie w odbudowywaniu morale. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry w drużynie PAS Lamia doszło do zmiany. Adam Tzanetopoulos wszedł za Loukasa Vyntrę.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Volosu New Football Club.

Na drugą połowę jedenastka PAS Lamia wyszła w zmienionym składzie, za Andreasa Vasilogiannisa wszedł Miloš Deletić.

Zawodnicy PAS Lamia odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 48. minucie gola wyrównującego strzelił Miguel Bianconi. Przy zdobyciu bramki asystował Zisis Chatzistravos.

W następstwie utraty gola trener Volosu New Football Club postanowił zagrać agresywniej. W 55. minucie zmienił pomocnika Jeana Barrientos i na pole gry wprowadził napastnika Guarrotxenę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Nie mylił się, jego drużyna zdołała strzelić gola i wygrać spotkanie. W tej samej minucie w jedenastce Volosu New Football Club doszło do zmiany. Antonis Ntentakis wszedł za Tekię. W 62. minucie kartkę obejrzał Ioannis Skondras z drużyny gospodarzy.

W 64. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Anastasios Douvikas z Volosu New Football Club. Ponownie w zdobyciu bramki pomógł Nicolás Martínez.

Między 69. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Volosu New Football Club i jedną drużynie przeciwnej. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-2.

Thanasis Garavelis
62′ Ioannis Skondras
Sergio Blázquez Sánchez34′ 55′
45′ Loukas Vyntra
Rodrigo Jesús Colombo
Daniel Adejo
Salvador Sánchez23′
Giorgos Saramantas
Franco Ferrari
69′ 75′ Danny Brayhan Bejarano Yañez
Daan Rienstra
Anastasios Karamanos
Nicolás Martínez
46′ Andreas Vasilogiannis
Juan José Perea Mendoza81′
28′ 65′ Guga Palavandishvili
Tasos Tsokanis
75′ Zisis Chatzistravos
Jean Barrientos55′
 48′ 45′ (k.) Miguel Antonio Bianconi Kohl
Antonis Ntentakis55′
45′ Adam Tzanetopoulos
Anastasios Kritikos
65′ Theodoros Vasilakakis
Sotiris Ninis
Leonardo Enrique Villalba
Amr Medhat Warda
75′ Bachana Arabuli
Iker Guarrotxena55′ 90′
75′ Kostas Bouloulis
Erik Jendriszek
46′ Miloš Deletić
Giannis Kiakos81′

Arbiter ukarał żółtymi kartkami trzech piłkarzy PAS Lamia. Przyznał im jedną żółtą kartkę w pierwszej i dwie w drugiej połowie meczu. Zawodnicy gości dostali jedną żółtą kartkę w pierwszej i dwie w drugiej części meczu.

Jedenastka PAS Lamia wymieniła pięciu zawodników. Natomiast zespół gości wymienił czterech graczy.