Liga grecka - 3. kolejka Super League 1: Volos New Football Club - PAOK Saloniki 0-0

26 września na Panthessaliko Stadio odbyło się starcie 3. kolejki greckiej Super League 1 pomiędzy drużynami Volosu New Football Club i PAOK Saloniki. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

3. kolejka Grecja - Super League 1
2020-09-26 17:30 | Stadion: Panthessaliko Stadio | Arbiter: V. Fotias
Volos New Football Club
PAOK Saloniki
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna PAOK Saloniki wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut drużyna PAOK Saloniki zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Volosu New Football Club była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 45. minucie arbiter ukarał kartką Juana Pereę, piłkarza gospodarzy.

W 50. minucie za Juana Pereę wszedł Guarrotxena. Trener PAOK Saloniki postanowił zagrać agresywniej. W 73. minucie zmienił obrońcę Moussę Waguégo i na pole gry wprowadził napastnika Georgiosa Koutsiasa. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespoły wciąż miały problemy ze skutecznością.

Od 78. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Volosu New Football Club. Na cztery minuty przed zakończeniem pojedynku w drużynie Volosu New Football Club doszło do zmiany. Giannis Kiakos wszedł za Jeana Barrientos.

Živko Żyvković
82′ Sergio Blázquez Sánchez
Moussa Wagué73′
86′ Jean Barrientos
Dimitris Pelkas56′
58′ Nicolás Martínez
Anderson Esiti63′
Daan Rienstra
Nika Ninua
78′ Anastasios Douvikas
Antonio-Mirko Čolak
45′ 50′ Juan José Perea Mendoza
Ioannis Michailidis
58′ Julián Bartolo
Omar El Kaddouri63′
Anastasios Kritikos
Stefan Schwab
50′ 90′ Iker Guarrotxena
Andrija Żivković56′
Erik Jendriszek
Georgios Koutsias73′
86′ Giannis Kiakos
Christos Tzolis56′

Pomimo wyraźnej przewagi jedenastki PAOK Saloniki nie udało się pokonać przeciwników, pomimo tego że oddała ona sześć celnych strzałów.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie ukarał zawodników gości żadną kartką, natomiast piłkarzom Volosu New Football Club przyznał cztery żółte.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka PAOK Saloniki w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.