Liga grecka - 28. kolejka B Ethniki: AE Karaiskakis - AO Chania Kissamikos FC 0-0

W meczu 28. kolejki greckiej B Ethniki, który rozegrany został 17 kwietnia, drużyna AE Karaiskakis zremisowała z AO Kissamikos 0-0.

28. kolejka Grecja - Football League
2019-04-17 15:00 | Stadion: Dimotiko Stadio Agion Anargyron | Arbiter: M. Matsoukas
AE Karaiskakis
PAE Chania
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka AO Kissamikos wygrała dwa razy, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. Trener AE Karaiskakis postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 18. minucie na plac gry wszedł Nikos Giftokostas, a murawę opuścił Aristotelis Karagiannidis.

Na drugą połowę jedenastka AE Karaiskakis wyszła w zmienionym składzie, za Nikolaosa Pantidos wszedł Elhadji Bandeh. Między 54. a 60. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy i dwie drużynie przeciwnej.

W 65. minucie za Alexandrosa Arnarellisa wszedł Manolis Saliakas. W 69. minucie sędzia pokazał kartkę Bojanowi Aleksiciowi z AE Karaiskakis. Chwilę później trener AO Kissamikos postanowił bronić wyniku. W 71. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Minasa Halkiadakisa wszedł Ardit Toli, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce gości utrzymać remis.

W 74. minucie Marios Kapsalis został zmieniony przez Georgiosa Kakko, co miało wzmocnić drużynę AE Karaiskakis. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Nikosa Vrettos na Roope'a Riskiego.

Georgios Lazaridis
74′ Marios Kapsalis
Manolis Fazos
18′ Aristotelis Karagiannidis
Alie Sesay
46′ Nikolaos Pantidos
Anastasios Papachristos
60′ Stergios Psianos
Konstantinos Tegousis59′
60′ Stefan Vukmirović
Minas Chalkiadakis71′
69′ Bojan Aleksić
Ardit Toli71′
18′ Nikos Giftokostas
Damian Gjini
74′ Georgios Kakko
Manolis Saliakas65′
Stefanos Kapias
Alexis Seliniotakis
Christos Papadopoulos
Alexandros Karagiannis
46′ 54′ Elhadji Bandeh Kandeh
Roope Riski83′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter wręczył cztery żółte kartki piłkarzom AE Karaiskakis, a zawodnikom gości przyznał dwie.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.