Liga grecka - 24. kolejka Super League 1: Xanthi FC - PAS Lamia 1964 0-0

16 lutego na Xanthi FC Arena w Pigadii odbyło się spotkanie 24. kolejki greckiej Super League 1 pomiędzy drużynami Xanthi FC i PAS Lamia. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Mecz obejrzało 1 340 widzów.

24. kolejka Grecja - Super League 1
2020-02-16 16:15 | Stadion: Xanthi FC Arena | Widzów: 1340 | Arbiter: A. Sidiropoulos
Xanthi FC
PAS Lamia 1964
0
0

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 19. a 38. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy i dwie drużynie przeciwnej.

W 46. minucie sędzia pokazał kartkę Markowi Asigbie z jedenastki gości. W 53. minucie Sadek Chebel został zastąpiony przez Petara Dżuriczkovicia.

A trener PAS Lamia wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Manolisa Saliakasa. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 11 razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić Leonardo Villalba. Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce Xanthi FC doszło do zmiany. Aleksandar Kovaczević wszedł za Khassę Camarę. Chwilę później trener Xanthi FC postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 78. minucie na plac gry wszedł William, a murawę opuścił Eduardo.

W 83. minucie kartkę dostał Adam Tzanetopoulos, piłkarz PAS Lamia.

Mark Asigba46′
37′ Luis Leandro Sosa Otermin
Ioannis Skondras
19′ Fabio Miguel Sturgeon
Adam Tzanetopoulos83′
Thibault Moulin
Elini Dimoutsos81′
73′ Khassa Camara
Danny Brayhan Bejarano Yañez
78′ Eduardo Antonio Machado Teixeira
Andreas Vasilogiannis87′
33′ Matías Gastón Castro
Leonardo Enrique Villalba38′ 65′
53′ Sadek Jordan Chebel Faucher
Anastasios Karamanos20′
Vitor Emanuel Gonçalves São Bento
Devis Rogers Epassy Mboka
Christos Lisgaras
Loukas Vyntra
78′ William Douglas de Amorim
Manolis Saliakas65′
53′ Petar Dżuriczković
Ismail Sassi87′
73′ Aleksandar Kovaczević
Miguel Antonio Bianconi Kohl
Mehdi Terki
Kostas Bouloulis
Vasilis Fasidis
Tyronne Gustavo Del Pino Ramos81′

Dominacja na boisku nie przełożyła się na pomyślny rezultat dla drużyny Xanthi FC, mimo że oddała ona dwa celne strzały.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia przyznał trzy żółte kartki zawodnikom Xanthi FC, natomiast piłkarzom gości pokazał cztery.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.