Ionikos Nikaias - PAS Giannina FC 0-0. Liga grecka - 3. kolejka Super League 1

W spotkaniu 3. kolejki greckiej Super League 1, które rozegrane zostało 23 września, jedenastka Ionikos Nikaias zremisowała z PAS-em Giannina 0-0. Mecz na Dimotiko Gipedo Neapolis Nikaias w Athínej obejrzało 999 widzów.

3. kolejka Grecja - Super League 1
2021-09-23 17:15 | Stadion: Dimotiko Gipedo Neapolis Nikaias | Widzów: 999 | Arbiter: Manolis Skoulas
Ionikos Nikaias
PAS Giannina FC
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Ionikos Nikaias wygrał dwa razy, zremisował tyle samo, nie przegrywając żadnego meczu.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Rodrigowi Erramuspemu z PAS-u Giannina. Była to czwarta minuta meczu.

Na drugą połowę jedenastka Ionikos Nikaias wyszła w zmienionym składzie, za Alberta Buena wszedł Cañas. Także zespół PAS-u Giannina wyszedł w zmienionym składzie, za Alexandrosa Lolisa wszedł Nicolae Milinceanu. Trener PAS-u Giannina postanowił zagrać agresywniej. W 52. minucie zmienił obrońcę Michała Gardawskiego i na pole gry wprowadził napastnika Ahmada Mendesa. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością.

Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy kartką został ukarany Zisis Karachalios, piłkarz PAS-u Giannina. W 83. minucie w jedenastce Ionikos Nikaias doszło do zmiany. Georgios Manalis wszedł za Aiasa Aosmana. W 90. minucie za Lefterisa Matsoukasa wszedł Dimitrios Konstantinidis.

Trenerzy obu zespołów postanowili odświeżyć składy w drugiej minucie doliczonego czasu starcia, w zespole PAS-u Giannina za Juana Perei wszedł Epaminondas Pantelakis, a w drużynie Ionikos Nikaias Dálcio zmienił Vasilisa Poghosyana.

Zisis Karachalios72′
90′ Lefteris Matsoukas
Alexandros Lolis46′
46′ Alberto Bueno Calvo
Michał Gardawski52′
90′ Gomes Dalcio
Juan Domínguez Lamas
83′ Aias Aosman
Juan José Perea Mendoza90′
Rogerio Conceicao do Rosario
Jan-Marc Schneider
Alexandros Anagnostopoulos
Vasilis Soulis
90′ Dimitrios Konstantinidis
Antonios Oikonomopoulos
Konstantinos Tsirigotis
Epaminondas Pantelakis90′
Nikos Vafeas
Fabricio Brener
46′ José Alberto Cañas Ruiz Herrera
Angelos Liasos
90′ Vasilis Poghosyan
Stefanos Siontis
Jerson Cabral
Ahmad Mendes Moreira52′
Giannis Kiakos
Nicolae Milinceanu46′
83′ Georgios Manalis
Leonid Mina

Przewaga drużyny Ionikos Nikaias w posiadaniu piłki była ogromna (62 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze tylko zremisowali.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia nie ukarał zawodników Ionikos Nikaias żadną kartką, natomiast piłkarzom gości przyznał dwie żółte.

Drużyna Ionikos Nikaias w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.