Atromitos - Volos New Football Club 1-0 (0-0). Liga grecka - 7. kolejka Super League 1

W starciu 7. kolejki greckiej Super League 1, które rozegrane zostało 15 maja, drużyna Atromitos wygrała z Volosem New Football Club 1-0 (0-0). Mecz odbył się na Stadio Peristeriou w Atenach.

J. Umbides 62'

Piłkarze obu drużyn potrzebowali dużo czasu, by się rozruszać. Senna atmosfera panowała przez pierwszej połowy. Nikt nie mógł się spodziewać, że prawdziwe emocje jeszcze nadejdą. Dopiero w czwartym kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę zespół Volosu New Football Club rozpoczął w zmienionym składzie, za Giannisa Kiakos wszedł Daan Rienstra. W 58. minucie kartką został ukarany Patrick Salomon, piłkarz gospodarzy.

W tej samej minucie trener Volosu New Football Club postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Anastasios Kritikos, a murawę opuścił Antonis Ntentakis. W 62. minucie arbiter pokazał kartkę Faustowi Grillowi z Volosu New Football Club.

W tej samej minucie jedyną bramkę z karnego zdobył Javier Umbides dla drużyny Atromitos. W 63. minucie w jedenastce Volosu New Football Club doszło do zmiany. Tekio wszedł za Pavlosa Logarasa.

A kibice Atromitos nie mogli już doczekać się wprowadzenia Lazarosa Christodoulopoulos. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 14 razy i ma na koncie cztery strzelone gole. Murawę musiał opuścić Clarck N'Sikulu. W 69. minucie za Bryana Rabellę wszedł Juan Muñiz.

Symeon Papadopoulos
69′ Georgios Ntaviotis
Pavlos Logaras63′
Dimitrios Goutas
Gerasimos Mitoglou
Stefanos Stroungis
Fausto Grillo62′
83′ Nicolaos Athanasiou
Franco Ferrari
 62′ (k.) 90′ Javier Horacio Umbides
Tasos Tsokanis
Petros Giakoumakis
Antonis Ntentakis58′
69′ Bryan Rabello
Giannis Kiakos46′
58′ Patrick Salomon
Jean Barrientos88′
68′ Clarck N'Sikulu
Alberto Bueno Calvo
Georgios Manousos
Julián Bartolo
Giannis Saltas
Boris Klaiman
83′ Lucas Galvão da Costa Souza
Sergio Blázquez Sánchez63′
Amir Agayev
Salvador Sánchez88′
68′ Lazaros Christodoulopoulos
Anastasios Kritikos58′
Kostas Kotsopoulos
Daan Rienstra46′
69′ Juan Muñiz Gallego
Georgios Ballas
69′ Spyridon Natsos

90′ Ioannis Oikonomidis

Antonis Trimmatis

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił pięciu zawodników. Natomiast drużyna Volosu New Football Club w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.