Atromitos Ateny - Aris Saloniki FC 1-3 (1-1). Liga grecka - 4. kolejka Super League 1

27 września na Stadio Peristeriou w Atenach odbył się pojedynek 4. kolejki greckiej Super League 1 pomiędzy drużynami Atromitos i Arisu Saloniki. Starcie zakończyło się zwycięstwem Arisu Saloniki 3-1. Na stadionie zasiadło 821 widzów.

4. kolejka Grecja - Super League 1
2021-09-27 18:30 | Stadion: Stadio Peristeriou | Widzów: 821 | Arbiter: Konstantinos Perrakis
M. García 65'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu to piłkarze Arisu Saloniki otworzyli wynik. W 10. minucie bramkę zdobył Daniel Mancini. Bramka padła po podaniu Daniela Sundgrena.

W 19. minucie kartkę dostał Daniel Mancini, zawodnik gości. W 26. minucie Daniel Mancini zastąpił Mateo Garcíę.

Jedenastka gospodarzy wyrównała wynik meczu. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry na listę strzelców wpisał się Srdan Spiridonović.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Drugą połowę zespół Arisu Saloniki rozpoczął w zmienionym składzie, za Fabiana wszedł Georgios Delizisis. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Atromitos: Daniemu Castellanowi w 53. i Efthymiosowi Koulourisowi w 59. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Arisu Saloniki w 60. minucie spotkania, gdy Bruno Gama zdobył z karnego drugą bramkę. W 61. minucie Alexandros Kartalis został zmieniony przez Spyridona Natsosa, co miało wzmocnić zespół Atromitos. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Brunona Gamę na Izeta Hajrovicia.

Jedenastka Atromitos ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna gości, strzelając kolejnego gola. W 65. minucie wynik na 1-3 podwyższył Mateo García.

Między 73. a 86. minutą, boisko opuścili piłkarze Atromitos: Juan Muñiz, Srdan Spiridonović, Stefanos Stroungis, na ich miejsce weszli: Kostas Kotsopoulos, Thomas, Matías Pisano. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Aboubakara Kamary, Papy N'Diaye zajęli: Mohanad Ali, Matilla. Na siedem minut przed zakończeniem spotkania sędzia przyznał kartkę Kostasowi Kotsopoulos z Atromitos. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-3.

Fabiano Leismann46′
86′ Stefanos Stroungis
Jakub Brabec
53′ Dani Castellano Betancor
Cristian George Ganea
Patrick Salomon
James Alexander Jeggo
73′ Juan Muñiz Gallego
Bruno Alexandre Vilela Gama  60′ (k.) 64′
 45′ 86′ Srdan Spiridonović
Daniel Mancini  10′ 19′ 26′
Đorđe Denić
Lucas Pacheco Affini
61′ Alexandros Kartalis
Papa Alioune N'Diaye85′
59′ Efthymios Koulouris
Emanuel Šakić
73′ 83′ Kostas Kotsopoulos
Mateo Ezequiel García26′  65′
61′ Spyridon Natsos
Magro Javier Matilla85′
86′ Matías Pisano
Izet Hajrović64′
86′ Thomás Jaguaribe Bedinelli
Mohanad Ali Kadhim Al-Shammari85′
Marios Tzavidas
Dimitris Manos

Arbiter pokazał trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom Arisu Saloniki przyznał jedną.

Zespół Atromitos w drugiej połowie dokonał czterech zmian. Natomiast jedenastka gości wymieniła pięciu zawodników.