Asteras Trypolis FC - Olympiakos Pireus 0-2 (0-2). Liga grecka - 4. kolejka Super League 1

26 września na Stadio Theodoros Kolokotronis w Tripoli odbył się mecz 4. kolejki greckiej Super League 1 pomiędzy drużynami Asterasu Trypolis i Olympiakos Pireus. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Olympiakos Pireus 2-0. Starcie obejrzało 974 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Michała Karbownika występującego w Olympiakos Pireus.

4. kolejka Grecja - Super League 1
2021-09-26 15:00 | Stadion: Stadio Theodoros Kolokotronis | Widzów: 974 | Arbiter: Dimitrios Karantonis
N. Papadopoulos 23' (samob.)

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 30 spotkań drużyna Olympiakos Pireus wygrała 21 razy i zanotowała trzy porażki oraz sześć remisów.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Olympiakos Pireus w siódmej minucie spotkania, gdy Tiquinho Soares zdobył pierwszą bramkę. Asystę zanotował Giorgos Masouras.

W 23. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Asterasu Trypolis Nikos Papadopoulos. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Pape'owi Cissému z Olympiakos Pireus. Była to 45. minuta spotkania.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 55. minucie sędzia ukarał kartką Federica Álvareza, zawodnika Asterasu Trypolis. W 57. minucie Giorgos Masouras został zmieniony przez Yanna M'Vilę.

Między 58. a 79. minutą, boisko opuścili zawodnicy Asterasu Trypolis: Sito, Georgios Kanellopoulos, Xesc Regis, Eneko Capilla, na ich miejsce weszli: Asier Benito, Dani Santafé, Rodrigo Gómez, Kévin Soni. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mohameda Camary, Tiquinha Soaresa, Henry'ego Chukwuemeki, Aguibou Camary zajęli: Marios Vrousai, Youssef El-Arabi, Mathieu Valbuena, Pierre Malong. W 63. minucie kartkę dostał Asier Benito z jedenastki gospodarzy. W drugiej połowie nie padły gole.

Barrales
23′ (samob.) Nikos Papadopoulos
Pape Abou Cissé45′
55′ Federico Hernán Álvarez
Oleg Reabciuk
71′ Georgios Kanellopoulos
Mohamed Mady Camara58′
71′ Francesc Regis Crespí
Giorgos Masouras57′
58′ Andrés Pascual Santoja
Henry Chukwuemeka Onyekuru79′
José Luis Valiente Giménez
Andreas Bouchalakis
75′ Eneko Capilla González
Yann Gérard M'Vila57′
71′ Rodrigo Manuel Gómez
Mathieu Valbuena79′
71′ Daniel Santafé Mena
Youssef El-Arabi69′
58′ 63′ Asier Benito Sasiain
Marcos Paulo Mesquita Lopes
75′ Kévin Soni
Marios Vrousai58′

Sędzia przyznał dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy, a zawodnikom Olympiakos Pireus pokazał jedną.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast zespół Olympiakos Pireus w drugiej połowie wymienił pięciu graczy.