Asteras Trypolis FC - Olympiakos Pireus 0-0. Liga grecka - 8. kolejka Super League 1

W pojedynku 8. kolejki greckiej Super League 1, który rozegrany został 9 maja, zespół Asterasu Trypolis zremisował z Olympiakos Pireus 0-0. Spotkanie odbyło się na Stadio Theodoros Kolokotronis w Tripoli.

8. kolejka Grecja - Super League 1
2021-05-09 16:15 | Stadion: Stadio Theodoros Kolokotronis | Arbiter: Aristomenis Koutsiaftis
Asteras Trypolis FC
Olympiakos Pireus
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 29 meczów jedenastka Olympiakos Pireus wygrała 21 razy i zanotowała trzy porażki oraz pięć remisów.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę zespół Olympiakos Pireus rozpoczął w zmienionym składzie, za Brumę wszedł Mathieu Valbuena. Trener Olympiakos Pireus postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Giorgos Masouras, a murawę opuścił Mohamed Camara.

Drugą połowę jedenastka Olympiakos Pireus rozpoczęła w zmienionym składzie, za Mariosa Vrousaiego wszedł Youssef El-Arabi. A kibice Asterasu Trypolis nie mogli już doczekać się wprowadzenia Franca Bellocqa. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Juan Munafo. Na drugą połowę drużyna Asterasu Trypolis wyszła w zmienionym składzie, za Jerónima Barralesa wszedł Panagiotis Tzimas.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Olympiakos Pireus: Thanasisowi Androutsos w 51. i Alexiosowi Kalogeropoulosowi w 59. minucie. W 62. minucie Alexios Kalogeropoulos został zmieniony przez Rúbena Semeda.

Jose Holebas
68′ José Luis Valiente Giménez
Vasilios Sourlis
Francesc Regis Crespí
Andreas Bouchalakis
68′ Sudais Ali Baba
Mohamed Mady Camara46′
46′ Juan Manuel Munafo
Marios Vrousai46′
74′ Rodrigo Manuel Gómez
Ahmed Hassan Mahgoub
46′ Jerónimo Barrales
Oleg Reabciuk
46′ Franco Bellocq
Giorgos Masouras46′
68′ Georgios Kanellopoulos
Tiago Silva
74′ Adrián Riera Torrecillas
Mathieu Valbuena46′
46′ Panagiotis Tzimas
Hugo Cuypers
68′ Leonardo Costa Silva
Youssef El-Arabi46′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie ukarał zawodników Asterasu Trypolis żadną kartką, natomiast piłkarzom gości przyznał dwie żółte.

Obie jedenastki dokonały po pięć zmian w drugiej połowie.