Apollon Smirnis FC - PAS Lamia 1964 0-0. Liga grecka - 11. kolejka Super League 1

27 listopada na Stadio Georgios Kamaras w Atenach odbył się mecz 11. kolejki greckiej Super League 1 pomiędzy drużynami Apollonu Smirnis i PAS Lamia. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 375 widzów.

11. kolejka Grecja - Super League 1
2021-11-27 18:30 | Stadion: Stadio Georgios Kamaras | Widzów: 375 | Arbiter: Anastasios Sidiropoulos
Apollon Smirnis FC
PAS Lamia 1964
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Zespół PAS Lamia wygrał aż pięć razy, zremisował dwa, nie przegrywając żadnego meczu.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. Trener Apollonu Smirnis postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 15. minucie na plac gry wszedł Rajiv van La Parra, a murawę opuścił Sotiris Tsiloulis.

Między 19. a 43. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom PAS Lamia i jedną drużynie przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 58. minucie sędzia pokazał kartkę Christosowi Lisgarasowi, piłkarzowi gospodarzy. W tej samej minucie Edwin Castro zastąpił Nicolása Martíneza.

W 59. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Ángela Martíneza z PAS Lamia, a w 60. minucie Nikolaosa Ioannidisa z drużyny przeciwnej. W 64. minucie w jedenastce PAS Lamia doszło do zmiany. Lazar Romanić wszedł za Christosa Eleftheriadisa. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Apollon Smirnis: Nicolásowi Martínezowi w 66. i Fatjonowi Andoniemu w 81. minucie.

Między 77. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze Apollonu Smirnis: Antonis Ntentakis, Giorgos Pamlidis, na ich miejsce weszli: Giorgos Papageorgiou, Wajdi Sahli. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Tyronne'a, Konstantinosa Provydakisa zajęli: Cristopher Núñez, Ioannis Skondras.

Thanasis Garavelis
43′ 77′ Antonis Ntentakis
Kyriakos Mazoulouxis19′
58′ Christos Lisgaras
Adam Tzanetopoulos
Bruno Alves
Daniel Adejo
Jordy Tutuarima
Danny Brayhan Bejarano Yañez29′
58′ Edwin Fabry Castro Barros
Konstantinos Provydakis90′
78′ Giorgos Pamlidis
Savvas Gentsoglou
15′ Sotiris Tsiloulis
Ángel Martínez Ortega59′
81′ Fatjon Andoni
Christos Eleftheriadis64′
Vykintas Slivka
Bachana Arabuli
60′ Nikolaos Ioannidis
Tyronne Gustavo Del Pino Ramos79′
Ilias Kyritsis
Bojan Šaranov
Emmanouil Kragiopoulos
Vladimir Golemić
58′ 66′ Nicolás Martínez
Giorgos Saramantas
Florentin Matei
Ioannis Skondras90′
77′ Giorgos Papageorgiou
Loukas Vyntra
78′ Wajdi Sahli
Cristopher Antonio Núñez González79′
15′ Rajiv van La Parra
Nikos Tsoukalos
Vassilis Vitlis
Lazar Romanić64′
Abiola Adedeji Dauda
Anestis Vlachomitros

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter w pierwszej połowie przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom gospodarzy, natomiast w drugiej cztery. Piłkarze PAS Lamia dostali w pierwszej połowie dwie żółte kartki, a w drugiej jedną mniej.

Zespół Apollonu Smirnis wymienił czterech graczy. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.