Apollon Smirnis FC - Ionikos Nikaias 0-0. Liga grecka - 4. kolejka Super League 1

27 września na Stadio Georgios Kamaras w Atenach odbył się pojedynek 4. kolejki greckiej Super League 1 pomiędzy drużynami Apollonu Smirnis i Ionikos Nikaias. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 365 widzów.

4. kolejka Grecja - Super League 1
2021-09-27 18:30 | Stadion: Stadio Georgios Kamaras | Widzów: 365 | Arbiter: Angelos Evangelou
Apollon Smirnis FC
Ionikos Nikaias
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Ionikos Nikaias wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut drużyna Apollonu Smirnis zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Ionikos Nikaias była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Między 34. a 44. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Na drugą połowę drużyna Apollonu Smirnis wyszła w zmienionym składzie, za Wajdiego Sahlego wszedł Giorgos Pamlidis. Trener Ionikos Nikaias postanowił bronić wyniku. W 61. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Giorgosa Migasa wszedł Dimitrios Konstantinidis, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie Ionikos Nikaias utrzymać remis.

W 64. minucie Jerson Cabral został zastąpiony przez Georgiosa Manalisa. W 65. minucie Aias Aosman został zmieniony przez Cañasa, co miało wzmocnić zespół Ionikos Nikaias. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Abiolę Daudę na Nikolaosa Ioannidisa w 72. minucie oraz Vykintasa Slivkę na Rajiva van La Parrę w tej samej minucie. W 83. minucie żółtą kartką został ukarany Dimosthenis Baxevanidis, zawodnik Apollonu Smirnis.

Na pięć minut przed zakończeniem meczu czerwoną kartkę obejrzał Sotiris Tsiloulis, tym samym drużyna gospodarzy musiała końcówkę grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik. W 87. minucie w zespole Ionikos Nikaias doszło do zmiany. Alberto Bueno wszedł za Lefterisa Matsoukasa.

Eleftherios Choutesiotis
83′ Dimosthenis Baxevanidis
Georgios Valerianos
79′ Vykintas Slivka
Gomes Dalcio
Edwin Fabry Castro Barros
Lefteris Matsoukas87′
Fatjon Andoni
Jerson Cabral44′ 64′
44′ 85′ Sotiris Tsiloulis
Jacques-Alaixys Romao
72′ Abiola Adedeji Dauda
Aias Aosman65′
46′ Wajdi Sahli
José Alberto Cañas Ruiz Herrera65′
79′ Rajiv van La Parra
Giannis Gotsoulias
Vassilis Vitlis
Alberto Bueno Calvo87′
72′ Nikolaos Ioannidis
Giannis Kiakos
46′ Giorgos Pamlidis
Georgios Manalis64′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia pokazał dwie żółte kartki i jedną czerwoną piłkarzom Apollonu Smirnis, natomiast zawodnikom gości przyznał dwie żółte.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Ionikos Nikaias w drugiej połowie wymienił czterech zawodników.