AE Larissa - Apollon Smirnis FC 0-1 (0-0). Liga grecka - 17. kolejka Super League 1

W starciu 17. kolejki greckiej Super League 1, które rozegrane zostało 16 stycznia, zespół AE Larissa przegrał z Apollonem Smirnis 0-1 (0-0). Pojedynek odbył się na Stadio Alkazar.

S. Tsiloulis 73'

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 14. minucie sędzia pokazał kartkę Timowi Sparvowi, piłkarzowi AE Larissa.

Drugą połowę drużyna AE Larissa rozpoczęła w zmienionym składzie, za Tima Sparva wszedł Radomir Milosavljević. W 53. minucie kartkę obejrzał Anastasios Lagos z Apollonu Smirnis.

W 57. minucie Nikola Žižić został zmieniony przez Hamzę Younèsa. Między 60. a 71. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Apollonu Smirnis i jedną drużynie przeciwnej. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem w zespole Apollonu Smirnis doszło do zmiany. Ritchie Kitoko wszedł za Anastasiosa Lagos.

Jedyną bramkę meczu dla Apollonu Smirnis zdobył Sotiris Tsiloulis w 73. minucie. W zdobyciu bramki pomógł Abiola Dauda.

W 76. minucie w jedenastce Apollonu Smirnis doszło do zmiany. Vassilis Vitlis wszedł za Anthony'ego Mouniera. Chwilę później trener AE Larissa postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 77. minucie na plac gry wszedł Nikola Trujić, a murawę opuścił Manolis Bertos. Na sześć minut przed zakończeniem spotkania kartkę dostał Fiorin Durmishaj z drużyny gospodarzy.

Kibice Apollonu Smirnis nie mogli już doczekać się wprowadzenia Savvasa Tsabourisa. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Abiola Dauda. W 89. minucie w jedenastce Apollonu Smirnis doszło do zmiany. Diamantis Houhoumis wszedł za Marca Fernándeza.

Davino Verhulst
60′ Urosz Cosić
Dimosthenis Baxevanidis
Alexios Michail
Luiz Gustavo Domingues
57′ Nikola Žižić
Christos Lisgaras71′
77′ Manolis Bertos
Marc Fernández Gràcia60′ 89′
14′ 46′ Tim Sparv
Anastasios Lagos53′ 61′
84′ Fiorin Durmishaj
Vassilis Vitlis76′
46′ Radomir Milosavljević
Thomás Jaguaribe Bedinelli
77′ Nikola Trujić
Athanasios Karagounis
57′ Hamza Younès
Ioannis Varkas

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po trzy żółte kartki.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Apollonu Smirnis w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.