27. kolejka Super League: Asteras Trypolis FC - Levadiakos FC 0-0

7 kwietnia na Stadio Theodoros Kolokotronis w Tripoli odbyło się starcie 27. kolejki greckiej Super League pomiędzy drużynami Asterasu Trypolis i Levadiakos FC. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Pojedynek obejrzało 1 429 widzów.

27. kolejka Grecja - Super League 1
2019-04-07 16:15 | Stadion: Stadio Theodoros Kolokotronis | Widzów: 1429 | Arbiter: P. Zachariadis
Asteras Trypolis FC
Levadiakos FC
0
0

Drużyna Levadiakos FC przed meczem zajmowała 15. pozycję w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niej na wagę złota.

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 25 meczów jedenastka Asterasu Trypolis wygrała 11 razy i zanotowała dziewięć porażek oraz pięć remisów.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 15. a 44. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Asterasu Trypolis i jedną drużynie przeciwnej.

W 51. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Giorgosa Nikasa z Levadiakos FC, a w 53. minucie Konstantinosa Triantafyllopoulosa z drużyny przeciwnej. W 58. minucie Diego Rolle zastąpił Kosmasa Tsilianidisa.

W 66. minucie sędzia pokazał kartkę Kosmasowi Tsilianidisowi z Asterasu Trypolis. Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w zespole Asterasu Trypolis doszło do zmiany. Christos Tasoulis wszedł za Giorgosa Kiriakopoulos. Chwilę później trener Levadiakos FC postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 70. minucie na plac gry wszedł Souleymane Sawadogo, a murawę opuścił Petros Giakoumakis.

W 73. minucie Marc Fernández został zmieniony przez Hristosa Aravidisa, co miało wzmocnić jedenastkę Asterasu Trypolis. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Pavlosa Mitropoulos na Souleimana Omolade'a w 83. minucie oraz Marka Markovskiego na Georgiosa Zisopoulos w tej samej minucie. Od 81. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Asterasu Trypolis i jedną drużynie przeciwnej.

Vladimir Bajić
68′ Giorgos Kiriakopoulos
Moïse Adilehou
Giannis Kotsiras
Efstathios Chatzilabros
Triantafyllos Pasalidis
Panagiotis Liagas44′
53′ Konstantinos Triantafyllopoulos
Giorgos Nikas51′
73′ Marc Fernández Gràcia
Jordão Encarnação Tackey Diogo
33′ Juan Manuel Munafo
Zisis Karachalios
15′ 58′ Diego Martín Rolle
Pavlos Mitropoulos83′
José Luis Valiente Giménez
Savvas Tsabouris
90′ Nikolaos Kaltsas
Giorgi Rekhviashvili
68′ 90′ Christos Tasoulis
Dejan Meleg
Valentinos Vlachos
Souleiman Akim Omolade83′
Franco Bellocq
Souleymane Sawadogo70′
73′ Hristos Aravidis
Marko Stanojević
58′ 66′ Kosmas Tsilianidis
Georgios Zisopoulos86′

Zespół Asterasu Trypolis miał 11 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego. Godna podkreślania była świetna praca bramkarza Levadiakos FC. Jego postawa na przedpolu uratowała zespół przed porażką. Taki mecz nie zdarza się często. Zachował czyste konto, a rywale oddali aż 10 celnych strzałów.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze Asterasu Trypolis obejrzeli w meczu sześć żółtych kartek, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.