Puchar Francji: US Vandœuvre - Lunéville FC 2-0 (2-0)

17 listopada na Stade Jacques Sonnet - Terrain Honneur w Vandœuvre-lès-Nancy odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami US Vandœuvre a Luneville. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem US Vandœuvre 2-0, który wywalczyło awans.

Francja - Puchar Francji
2019-11-17 14:00 | Stadion: Stade Jacques Sonnet - Terrain Honneur | Widzów: 707 | Arbiter: C. Visbecq
US Vandœuvre
Lunéville FC
2
0
A. el Guerrab 41',45'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut drużyna Luneville zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu US Vandœuvre była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy US Vandœuvre w 41. minucie spotkania, gdy Ayoub el Guerrab zdobył pierwszą bramkę.

Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Khalidowi Bakkassowi z drużyny Luneville. Była to 44. minuta starcia.

W pierwszej minucie doliczonego czasu swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Ayoub el Guerrab z US Vandœuvre. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-0.

W 55. minucie Achot Sardarian został zastąpiony przez Nina Correggia. W 63. minucie Youssef El Bazini został zmieniony przez Tahiriego Marouane'a, co miało wzmocnić zespół US Vandœuvre. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Idrisu Yayę na Gautiera Claussa.

Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy żółtą kartkę dostał Idrisu Yaya, zawodnik Luneville. W 73. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Anthony Edjodjomo osłabiając tym samym drużynę US Vandœuvre. W 80. minucie Khalid Bakkass został zmieniony przez Stéphane'a Lekane'a, co miało wzmocnić zespół Luneville. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Anassa Tighazouiego na Mehdiego Kouranfala oraz Adamsa Diabate'a na Hugona Crouziera.

Na cztery minuty przed zakończeniem meczu sędzia przyznał żółtą kartkę Ninowi Correggiowi z Luneville.

Seydouba Traoré
90′ Adams Diabate
Anthony Bezon
63′ Youssef El Bazini
Nicolas Husson
80′ Anass Tighazoui
Gabin Lider
Arnaud Bongo
Achot Sardarian55′
73′ Anthony Edjodjomo Abougone
Khalid Bakkass44′ 80′
 41′, 45′ (k.) Ayoub el Guerrab
Yohan Dufour
Benjamin Plumey
Jimmy Meyer
90′ Hugo Crouzier
Gautier Clauss71′
Romain Govaerts
Nino Correggio55′ 86′
80′ Mehdi Kouranfal
Yaya Diop
63′ Tahiri Marouane
Stéphane Lekane Nkeunang80′

Arbiter pokazał jedną czerwoną kartkę piłkarzom US Vandœuvre, natomiast zawodnikom Luneville przyznał trzy żółte.