Reklama

Reklama

Puchar Francji: US Montagnarde Inzinzac Lochrist - Stade Briochin 1-2 (1-0,1-1)

16 listopada na Stade de Mané-Braz w Inzinzac-Lochrist odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami US Montagnarde a Stede Briochin. Starcie zakończyło się po dogrywce zwycięstwem Stede Briochin 2-1, który wywalczył awans.

16 listopada na Stade de Mané-Braz w Inzinzac-Lochrist odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami US Montagnarde  a Stede Briochin. Starcie zakończyło się po dogrywce zwycięstwem Stede Briochin 2-1, który wywalczył awans.

Od pierwszych minut jedenastka Stede Briochin zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny US Montagnarde była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu zawodnicy US Montagnarde nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 32. minucie na listę strzelców wpisał się Rahmane Barry.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Antoine Blayo z US Montagnarde. Była to 39. minuta meczu. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu US Montagnarde.

Reklama

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padł wyrównujący gol w tym spotkaniu. W 47. minucie bramkę wyrównującą zdobył Birame N'Diaye.

W 64. minucie za Guillaume'a Rouzica wszedł Julien Mroz. W 77. minucie regulaminowego czasu gry arbiter ukarał kartką Jamesa Le Marera, piłkarza Stede Briochin. W 81. minucie w drużynie US Montagnarde doszło do zmiany. Kevin Oberson wszedł za Antoine'a Blaya.

W 88. minucie regulaminowego czasu gry w zespole US Montagnarde doszło do zmiany. Pierre Mouillour wszedł za Nathana Rio.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Stede Briochin w 93. minucie spotkania, gdy Yoann Le Méhauté strzelił drugiego gola. W 105. minucie boisko opuścili zawodnicy gości: Damien Boisvilliers, Ahmad Allée, a na ich miejsce weszli Nakibou Aboubakari, Jérémy Le Douaron.

W 106. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Zanę Allée ze Stede Briochin, a w 107. minucie Juliena Mroza z drużyny przeciwnej. W 110. minucie w jedenastce US Montagnarde doszło do zmiany. Julien Le Meurlay wszedł za Maxime'a Folla. Dogrywkę wygrała drużyna Stede Briochin która zdobyła jedną bramkę.

Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Oba zespoły wymieniły po czterech zawodników.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL