Puchar Francji: US La Baule-Le Pouliguen - Angoulême Charente FC 0-1 (0-0)

16 listopada na Stade Moreau Défarges w La Baule-Escoublac odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami US-u La Baule-Le Pouliguen a Angouleme Charente. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Angouleme Charente 1-0, który wywalczył awans.

Francja - Puchar Francji
2019-11-16 18:00 | Stadion: Stade Moreau Défarges | Widzów: 656 | Arbiter: D. Rossini
US La Baule-Le Pouliguen
Angoulême Charente FC
0
1
A. Moke 81'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od pierwszych minut zespół Angouleme Charente zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny US-u La Baule-Le Pouliguen była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 36. minucie sędzia pokazał kartkę Alainowi Moges'owi z Angouleme Charente.

Jedyną kartkę w drugiej połowie otrzymał Jessi Tiger z jedenastki US-u La Baule-Le Pouliguen. Była to 53. minuta starcia. Na 20 minut przed zakończeniem drugiej połowy w zespole US-u La Baule-Le Pouliguen doszło do zmiany. Jonathan Penhouet wszedł za Valériana Pesliera.

W 71. minucie Benjamin Barcq zastąpił Mourada Alouache'a. W 77. minucie w drużynie Angouleme Charente doszło do zmiany. Adonis De Body wszedł za Alaina Moges'a.

Dopiero pod koniec meczu Ashley Moke wywołał eksplozję radości wśród kibiców Angouleme Charente, zdobywając bramkę w 81. minucie pojedynku.

Julien Chaumet
70′ Valérian Peslier
Anthony Portejoie
53′ 85′ Jessi Tiger
Benjamin Barcq71′
86′ Moustapha Hazem
Patrick Sintcheu Nawe
70′ Jonathan Penhouet
Lassana Cisse
Mancourngoul Mendy
Adonis Stevens De Body77′
85′ Yann Teso
Gaëtan Lacroix
86′ Maxime Guiheneuf
Mourad Alouache71′

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Jedenastka US-u La Baule-Le Pouliguen w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Angouleme Charente w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.