Puchar Francji: US La Baule-Le Pouliguen - Angoulême Charente FC 0-1 (0-0)

16 listopada na Stade Moreau Défarges w La Baule-Escoublac odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami US-u La Baule-Le Pouliguen a Angouleme Charente. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Angouleme Charente 1-0, który wywalczył awans.

16 listopada na Stade Moreau Défarges w La Baule-Escoublac odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami US-u La Baule-Le Pouliguen  a Angouleme Charente. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Angouleme Charente 1-0, który wywalczył awans.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od pierwszych minut zespół Angouleme Charente zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny US-u La Baule-Le Pouliguen była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 36. minucie sędzia pokazał kartkę Alainowi Moges'owi z Angouleme Charente.

Jedyną kartkę w drugiej połowie otrzymał Jessi Tiger z jedenastki US-u La Baule-Le Pouliguen. Była to 53. minuta starcia. Na 20 minut przed zakończeniem drugiej połowy w zespole US-u La Baule-Le Pouliguen doszło do zmiany. Jonathan Penhouet wszedł za Valériana Pesliera.

W 71. minucie Benjamin Barcq zastąpił Mourada Alouache'a. W 77. minucie w drużynie Angouleme Charente doszło do zmiany. Adonis De Body wszedł za Alaina Moges'a.

Dopiero pod koniec meczu Ashley Moke wywołał eksplozję radości wśród kibiców Angouleme Charente, zdobywając bramkę w 81. minucie pojedynku.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Jedenastka US-u La Baule-Le Pouliguen w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Angouleme Charente w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.