Reklama

Reklama

Puchar Francji: US Granvillaise - Avant Garde Caennaise 2-0 (1-0)

16 listopada na Stade Louis-Dior w Granville odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami US Granvillaise a AG Caennaise. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem US Granvillaise 2-0, który wywalczył awans.

16 listopada na Stade Louis-Dior w Granville odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami US Granvillaise  a AG Caennaise. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem US Granvillaise 2-0, który wywalczył awans.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut drużyna AG Caennaise zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki US Granvillaise była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy US Granvillaise w 22. minucie spotkania, gdy Jordan Blondel strzelił pierwszego gola.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Morgan Hardoin z AG Caennaise. Była to 26. minuta meczu. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny US Granvillaise.

Reklama

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy kartkę dostał Anthony Barbier, zawodnik US Granvillaise. W 73. minucie w zespole AG Caennaise doszło do zmiany. Romain David wszedł za Benjamina Renaux.

W 76. minucie Alexandre Tessier zastąpił Dimitriego Milona. Po chwili trener US Granvillaise postanowił bronić wyniku. W 82. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Redę Lamrabette'a wszedł Elie Ehua, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie US Granvillaise utrzymać prowadzenie. Mimo postawienia na obronę drużynie US Granvillaise udało się strzelić gola i wygrać. Na pięć minut przed zakończeniem starcia w zespole US Granvillaise doszło do zmiany. Christopher Ibayi wszedł za Williama Seę.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu kibice domagali się kolejnych bramek. W 88. minucie wynik ustalił Christopher Ibayi.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0.

Piłkarze obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Jedenastka AG Caennaise w drugiej połowie także wymieniła dwóch zawodników.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL