Puchar Francji: Sainte Geneviève Sports - Entente Sannois Saint-Gratien 0-1 (0-1)

23 listopada na Parc des Sports Léo Lagrange w Sainte-Geneviève-des-Bois odbył się mecz rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami SGS a Entente Sannois. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Entente Sannois 1-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 282 widzów.

Francja - Puchar Francji
2019-11-23 18:00 | Stadion: Parc des Sports Léo Lagrange | Widzów: 282 | Arbiter: A. Souifi
Sainte Geneviève Sports
Entente Sannois Saint-Gratien
0
1
A. Diedhiou 3'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Entente Sannois wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Entente Sannois w trzeciej minucie spotkania, gdy Amath Diedhiou zdobył pierwszą bramkę.

W 14. minucie kartkę obejrzał Gnahoa Blazi z zespołu gospodarzy. W 20. minucie Amath Diedhiou został zastąpiony przez Mamadou Guirassy'ego. W 27. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Mathieu Oliveirę z Entente Sannois, a w 37. minucie Frédérica Héberta z drużyny przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Entente Sannois.

W 61. minucie sędzia ukarał kartką Yoanna Vardina, zawodnika Entente Sannois. W tej samej minucie trener SGS postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w formację obronną i w 61. minucie zastąpił zmęczonego Gnahoa Blaziego. Na boisko wszedł Arséne Nsiete, który miał za zadanie uspokoić grę w szeregach obronnych.

W tej samej minucie Maicon został zmieniony przez Harylessa Legretarda, co miało wzmocnić drużynę SGS. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Mathieu Oliveirę na Yanisa Nesriego w 63. minucie oraz Christophe'a Rodriguesa na Elhadjego Sidibégo w tej samej minucie. Na dwie minuty przed zakończeniem starcia kartką został ukarany Benjamin Irie, piłkarz gości. W drugiej połowie nie padły gole.

Will Cesaire Matimbou
14′ 61′ Gnahoa Blazi
Mathieu Richard Graça de Oliveira27′ 63′
61′ Maicon Lopes Zacarias
Benjamin Irie Bi88′
Quentin Barcelo
Christophe Rodrigues Silva81′
Marvyn Belliard
Yoann Vardin61′
37′ Frédéric Hébert
Amath André Dansokho Diedhiou  3′ 20′
Ivan Velandia Hoyos
Sébastien Raphose
61′ Arséne Nsiete Zasamba
Yanis Nesri63′
Modibo Dembélé
Mamadou Guirassy20′
61′ Haryless Legretard
Gilbert Lida
Mehdi Rouane
Elhadji Badiane Sidibé81′

Sędzia przyznał dwie żółte kartki zawodnikom SGS, a piłkarzom gości pokazał trzy.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast zespół Entente Sannois wykorzystał wszystkie zmiany.