Puchar Francji: Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC - Toulouse FC 1-0 (0-0)

4 stycznia na Stade du Grand Clos w Saint-Pryvé-Saint-Mesmin odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami Saint-Pryve a Toulouse FC. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Saint-Pryve 1-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 1,620 widzów.

Francja - Puchar Francji
2020-01-04 18:00 | Stadion: Stade du Grand Clos | Widzów: 1620 | Arbiter: A. Gautier
Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC
Toulouse FC
1
0
C. Antoine 90'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Od pierwszych minut zespół Toulouse FC (”TFC”) zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Saint-Pryve była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 61. minucie Kouadio Kone został zastąpiony przez Quentina Boisgarda. Po chwili trener Saint-Pryve postanowił wzmocnić linię pomocy i w 69. minucie zastąpił zmęczonego Bou N'Cho. Na boisko wszedł Julien Charpentier, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

W 76. minucie Manuel Da Silva został zmieniony przez Alexandre'a Leroyera, a za Fabrice'a Seidou wszedł na boisko Thierry Lemaitre, co miało wzmocnić drużynę Saint-Pryve. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Efthymiosa Koulourisa na Nathana N'Goumou.

Jedyną bramkę meczu dla Saint-Pryve zdobył Carnejy Antoine w szóstej minucie doliczonego czasu meczu. Można się było tego spodziewać, w tym sezonie jest naprawdę skuteczny i wielokrotnie trafiał do siatki rywali. Ma już na swoim koncie sześć strzelonych goli.

Mauro Daniel Goicoechea Furia
76′ Manuel Da Silva
Steven Moreira
69′ Bou Seka N'Cho
Amine Adli
Alexandre Obambot
Mathieu Cangni Dossevi
 90′ Carnejy Antoine
Kouadio Koné61′
Fulgency Kimbembé
Jean-Victor Makengo
Aboubacar Ouattara
William Vainqueur
88′ Fabrice Seidou
Efthymios Koulouris90′
Allan Hunou
Baptiste Reynet
76′ Alexandre Leroyer
Moussa Diarra
Romain Perroux
Agustín Maximiliano Rogel Paita
69′ Julien Charpentier
Quentin Boisgard61′
Hermann Esmel
Nathan N'Goumou Minpole90′
Jean-Baptiste Gérard
Kalidou Sidibé
88′ Thierry Lemaitre
Adil Taoui

Zespół Saint-Pryve w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.