Reklama

Reklama

Puchar Francji: Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC - AJ Saint-Georges Cayenne 6-0 (2-0)

7 grudnia na Stade du Grand Clos w Saint-Pryvé-Saint-Mesmin odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami Saint-Pryve a AJ-otu Saint-Georges Cayenne. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Saint-Pryve 6-0, który wywalczył awans. Spotkanie obejrzało 378 widzów.

Francja - Puchar Francji
2019-12-07 15:00 | Stadion: Stade du Grand Clos | Widzów: 378 | Arbiter: E. Esneu
Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC
AJ Saint-Georges Cayenne
6
0
DO PRZERWY  2-0
F. Kimbembé 20',50' 
T. Lemaitre 42' 
C. Antoine 46',66',89' 

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla zespołu Saint-Pryve. W dziewiątej minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Charles-Henry Chatelin osłabiając tym samym zespół gospodarzy.

W 10. minucie Bou N'Cho został zmieniony przez Allana Hunou. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie dostał Yannick Dominique z AJ-otu Saint-Georges Cayenne. Była to 14. minuta pojedynku.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Saint-Pryve w 20. minucie spotkania, gdy Fulgency Kimbembé zdobył pierwszą bramkę.

Reklama

Drużyna AJ-otu Saint-Georges Cayenne ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół gospodarzy, strzelając kolejnego gola. Na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Thierry Lemaitre.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padła kolejna bramka w tym spotkaniu. W 46. minucie wynik na 3-0 podwyższył Carnejy Antoine. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego trzecie trafienie w sezonie.

W 50. minucie boisko opuścili zawodnicy gości: Lorvens Badette, Stanley Ridel, a na ich miejsce weszli Jason Aubert, Gary Pigrée.

Prawie natychmiast Fulgency Kimbembé wywołał eksplozję radości wśród kibiców Saint-Pryve, strzelając kolejnego gola w tej samej minucie starcia. W 63. minucie w drużynie Saint-Pryve doszło do zmiany. Romain Perroux wszedł za Hermanna Esmla.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Bramkę na 5-0 zdobył ponownie w 66. minucie Carnejy Antoine.

Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy żółtą kartkę dostał Thierry Lemaitre, piłkarz Saint-Pryve. W 73. minucie Thierry Lemaitre został zmieniony przez Fabrice'a Seidou, co miało wzmocnić zespół Saint-Pryve. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Bolajego Jolayemiego na Roddy'ego Pigreego.

W 89. minucie swojego trzeciego gola w tym meczu strzelił Carnejy Antoine z Saint-Pryve. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 6-0.

6
0
Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC
AJ Saint-Georges Cayenne
Chatelin
Da Silva
Leroyer
Moutiapoulle
Paye
Plisson
Esmel
N'Cho
Antoine
3
Kimbembé
2
Lemaitre
Beckman
Dominique
Gippet
Jolayemi
Pigree
Esperance
Soga
Aubert
Clet
Pigrée
Rino
SKŁADY
Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC
AJ Saint-Georges Cayenne
9′ Charles-Henry Chatelin
Williams Beckman Miranda
Manuel Da Silva
Yannick Dominique14′
Alexandre Leroyer
Loïc Gippet
Quentin Moutiapoulle
Bolaji Jolayemi80′
Djibril Tamsir Paye
Marvin Pigree
Thibaut Plisson
Onel Esperance
63′ Hermann Esmel
Calvin Soga
10′ Bou Seka N'Cho
Jason Aubert50′
 46′, 66′, 89′ Carnejy Antoine
Alan Clet
 20′, 50′ Fulgency Kimbembé
Gary Emmanuel Pigrée50′
 42′ 71′ 73′ Thierry Lemaitre
Warren Rino
REZERWOWI
10′ Allan Hunou
Howard Galantine
63′ Romain Perroux
Lorkens Neptune
Julien Charpentier
Roddy Pigree80′
Jean-Baptiste Gérard
Lorvens Badette50′
73′ Fabrice Seidou
Stanley Serge Ridel50′

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę i jedną czerwoną zawodnikom Saint-Pryve, natomiast piłkarzom gości pokazał jedną żółtą.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje