Puchar Francji: Jura Sud Foot - JS Saint-Pierroise 0-1 (0-1)

16 listopada na Stade Municipal de Moirans w Moirans-en-Montagnem odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami Jury Sud Foot a JS-u St. Pierroise. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem JS-u St. Pierroise 1-0, który wywalczył awans. Mecz obejrzało 523 widzów.

Francja - Puchar Francji
2019-11-16 16:00 | Stadion: Stade Municipal de Moirans | Widzów: 523 | Arbiter: F. Aubin
Jura Sud Foot
JS Saint-Pierroise
0
1
J. Fontaine 19'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Jedynego gola meczu strzelił Jean-Michel Fontaine dla zespołu JS-u St. Pierroise. Bramka padła w tej samej minucie.

W 22. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Jordan Aidoud osłabiając tym samym drużynę gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu JS-u St. Pierroise.

W 63. minucie Listner Pierre-Louis został zastąpiony przez Antoine'a Bona. Między 63. a 87. minutą, boisko opuścili zawodnicy JS-u St. Pierroise: Elliot Grandin, Alexis Siala, Ryan Ponti, na ich miejsce weszli: Anjy Vardapin, Ali Souefou, Tafitatania Rakotondraibe. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Céliana Bessona, Samy'ego Saciego zajęli: Sasha Bogovic, Valentin Guichard.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom JS St. Pierroise: Pascalowi Razakanantenainie w 70. i Josephowi Badorowi w 77. minucie. W drugiej połowie nie padły bramki.

Elliot Grandin63′
22′ Jordan Aidoud
Ryan Ponti84′
75′ Célian Besson
Pascal Razakanantenaina70′
Jordan Debal
Thomas Souevamanien
87′ Samy Saci
Jean-Michel Fontaine  19′
Philippe Etoughe
Alexandre Guy Loricourt
63′ Listner Kelnel Pierre-Louis
Alexis Siala Chamba73′
Rémi Estival
Mickaël Tseng-Thon
Jason Aquiayi
Ali Djamali Nasur Souefou73′
87′ Valentin Guichard
Anjy Mathias Vardapin63′
75′ Sasha Bogovic
Lynel Darcy Kitambala
63′ Antoine Bon
Tafitatania Fabrice Rakotondraibe84′

Arbiter pokazał jedną czerwoną kartkę piłkarzom Jury Sud Foot, a zawodnikom gości przyznał dwie żółte.