Reklama

Reklama

Puchar Francji: FC Montceau Bourgogne - FC Geispolsheim 01 4-2 (0-1,2-2)

16 listopada na Stade des Alouettes w Montceau-les-Mines odbył się mecz rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami Montceau a Geispolsheim 01. Spotkanie zakończyło się po dogrywce zwycięstwem Montceau 4-2, który wywalczył awans.

16 listopada na Stade des Alouettes w Montceau-les-Mines odbył się mecz rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami Montceau  a Geispolsheim 01. Spotkanie zakończyło się po dogrywce zwycięstwem Montceau 4-2, który wywalczył awans.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie otrzymał Mutschler z zespołu gości. Była to 18. minuta starcia.

W 41. minucie bramkę samobójczą strzelił zawodnik Montceau Cyril Bagnon. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Geispolsheim 01.

Zespół gospodarzy wyrównał wynik meczu. W 51. minucie gola wyrównującego strzelił Alex Rougeot.

W 52. minucie żółtą kartkę dostał Othmane El Khadari z Montceau. W 54. minucie arbiter wyrzucił z boiska Dylana Haussa z Geispolsheim 01. Po chwili trener Geispolsheim 01 postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 63. minucie zastąpił zmęczonego Ozbasa. Na boisko wszedł Emmanuel De Sousa, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Reklama

W 67. minucie za Marca Munoza wszedł Ludovic Zink. W 76. minucie żółtą kartką został ukarany Julien Scherding, piłkarz Geispolsheim 01. W tej samej minucie w drużynie Montceau doszło do zmiany. Chris Gauthier wszedł za Maxime'a Hangnouna.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Montceau w 77. minucie spotkania, gdy Chris Gauthier zdobył drugą bramkę. W 79. minucie regulaminowego czasu gry w zespole Geispolsheim 01 doszło do zmiany. Enzo Nuss wszedł za Ulricha.

Drużyna Geispolsheim 01 nie zraziła się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki szybko przyniosły efekt. W tej samej minucie na listę strzelców wpisał się Bryan Comtesse.

W 86. minucie arbiter pokazał żółtą kartkę Aleksowi Rougeotowi z zespołu gospodarzy. W doliczonym czasie gry w drużynie Geispolsheim 01 doszło do zmiany. Rachid Djemaoun wszedł za Kanégo.

W 102. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Jérémy'emu Crétinowi, piłkarzowi gospodarzy. Po rozpoczęciu drugiej części dogrywki w zespole Montceau doszło do zmiany. Alexis Brelier wszedł za Maxence'a Renouda.

Zawodnicy gospodarzy w końcu odpowiedzieli strzeleniem gola. W 113. minucie Anthony de Oliveira dał prowadzenie swojej drużynie.

Chwilę później trener Montceau postanowił bronić wyniku. W 115. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Kévina Dupasquiera wszedł Hugo Large, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. W 118. minucie w zespole Montceau doszło do zmiany. Morad Merabi wszedł za Othmane'a El Khadariego.

Drużyna Geispolsheim 01 ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystał zespół gospodarzy, zdobywając kolejną bramkę. Gola na 4-2 strzelił po raz drugi tuż przed końcem dogrywki Alex Rougeot.

Dogrywkę wygrała drużyna Montceau która zdobyła dwie bramki.

Oba zespoły wymieniły po czterech zawodników.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL