Puchar Francji: FC Guichen - SC Le Rheu 2-1 (1-0)

7 grudnia na Stade Charles Gautier odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami Guichen FC a SC Le Rheu. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Guichen FC 2-1, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 1,603 widzów.

Francja - Puchar Francji
2019-12-07 16:00 | Stadion: Stade Charles Gautier | Widzów: 1603 | Arbiter: G. Bousquet
M. Grabowski 73' (samob.)

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Guichen FC w dziewiątej minucie spotkania, gdy Giovanni Michel zdobył pierwszą bramkę.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Guichen FC.

W 61. minucie Anthony Genouel zastąpił Kevina Bougearda. Chwilę później trener Guichen FC postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 65. minucie zastąpił zmęczonego Predeę Manounou. Na boisko wszedł Ewen Saulnier, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

W tej samej minucie w jedenastce SC Le Rheu doszło do zmiany. Antoine Sadoc wszedł za Erwana Lardoux.

W 73. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Guichen FC Maximilien Grabowski. Na pięć minut przed zakończeniem starcia w zespole Guichen FC doszło do zmiany. Remi Olivon wszedł za Mathieu Samsona.

Jedyną kartkę w meczu dostał Antoine Sadoc ze SC Le Rheu. Była to 90. minuta meczu.

Niedługo później Léry Huet wywołał eksplozję radości wśród kibiców Guichen FC, strzelając kolejnego gola w trzeciej minucie doliczonego czasu spotkania pojedynku. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1.

Jeremy Blanchet
73′ (samob.) Maximilien Grabowski
Anthony Genouel61′
 90′ Léry Huet
Quentin Le Tirant
65′ Predea Manounou
Clement Metayer
 9′ Giovanni Michel
Erwan Lardoux65′
85′ Mathieu Samson
Redouane Aouissi
85′ Remi Olivon
Kevin Bougeard61′
65′ Ewen Saulnier
Antoine Sadoc65′ 90′

Sędzia nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom SC Le Rheu przyznał jedną żółtą.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie dokonała dwóch zmian. Zespół SC Le Rheu w drugiej połowie także wymienił dwóch zawodników.