Reklama

Reklama

Puchar Francji: FC Annecy - FC Chambly-Thelle 1-2 (0-0)

7 grudnia na Parc des Sports odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami FC Annecy a FC Chambly-Thelle. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem FC Chambly-Thelle 2-1, który wywalczył awans. Na stadionie zasiadło 2,050 widzów.

7 grudnia na Parc des Sports odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami FC Annecy  a FC Chambly-Thelle. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem FC Chambly-Thelle 2-1, który wywalczył awans. Na stadionie zasiadło 2,050 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w czwartym kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 53. minucie arbiter pokazał kartkę Nicolasowi Garbemu z zespołu gospodarzy.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników FC Chambly-Thelle w 55. minucie spotkania, gdy Joachim Eickmayer strzelił pierwszego gola. W następstwie utraty gola trener FC Annecy postanowił zagrać agresywniej. W 59. minucie zmienił pomocnika Mattię Sestita i na pole gry wprowadził napastnika Christophera Desmartina. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Pomimo strzelenia gola nie udało się odwrócić losów meczu gdyż przeciwnicy także zdobyli bramkę.

Reklama

W 63. minucie Florian David został zmieniony przez Mehdego Guezouiego. W 64. minucie sędzia ukarał kartką Oumara Gonzaleza, piłkarza gości. W 65. minucie Anthony Le Tallec wyrównał wynik meczu z rzutu karnego.

Niedługo po stracie bramki jedenastka FC Chambly-Thelle znów objęła prowadzenie. Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Thibault Jaques.

W 73. minucie Shaquil Delos został zmieniony przez Romaina Padovaniego, co miało wzmocnić zespół FC Chambly-Thelle. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Jeana-Jacques'a Rocchiego na Eloge'a Enzę-Yamissiego oraz Maxence'a Chapuisa na Mehmeta Gunesa. W 77. minucie kartkę dostał Anthony Soubervie z FC Chambly-Thelle. Po chwili trener FC Chambly-Thelle postanowił bronić wyniku. W 84. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Joachima Eickmayera wszedł Maxence Derrien, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi gości utrzymać prowadzenie.

Na trzy minuty przed zakończeniem spotkania sędzia pokazał kartkę Eloge'owi Enzy-Yamissiemu, zawodnikowi FC Annecy. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL