Puchar Francji: ESM Gonfreville-l'Orcher - Le Touquet AC Football Côte-d'Opale 1-0 (0-0)

16 listopada na Stade Maurice Bacquet w Gonfreville-l'Orcher odbył się mecz rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami Gonfreville a Le Touquet AC Football Côte-d'Opale. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Gonfreville 1-0, który wywalczyło awans. Na stadionie stawiło się 340 widzów.

Francja - Puchar Francji
2019-11-16 18:00 | Stadion: Stade Maurice Bacquet | Widzów: 340 | Arbiter: M. Michout
ESM Gonfreville-l'Orcher
Le Touquet AC Football Côte-d'Opale
1
0
M. Thioubou 56'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od pierwszych minut drużyna Le Touquet AC Football Côte-d'Opale zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Gonfreville była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Jedyną bramkę meczu dla Gonfreville zdobył Mouhadi Thioubou w 56. minucie. Po chwili trener Gonfreville postanowił wzmocnić linię napadu i w 65. minucie zastąpił zmęczonego Sofiana Abdelkadera. Na boisko wszedł Stive Mendy, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

W tej samej minucie Rahik Said Siradji Said Mo został zmieniony przez Quentina Boudsocqa. W 74. minucie Kamal Hamouda został zmieniony przez Ibrahima Dorę, a za Davida Bangalę wszedł na boisko Kalidou Diallo, co miało wzmocnić jedenastkę Gonfreville. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Florentina Carpentiera na Sambę Tambourę oraz Juliena Framery'ego na Lucasa Fruitiera. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Gonfreville: Kévinowi Auzou w 77. minucie i Ibrahimowi Dorze w drugiej minucie doliczonego czasu spotkania.

Julien Brefort
77′ Kévin Auzou
Allan Baillieux
79′ David Bangala
Pierre Bocquet
65′ Sofian Abdelkader Berrehil
Nathan Fourdinier
Mansour Diallo
Thibault Rivière
74′ Kamal Hamouda
Rahik Said Siradji Said Mo65′
Amel Thiam
Bryan Bofunda
 56′ Mouhadi Thioubou
Florentin Carpentier78′
Nelson Correa
Julien Perquy
79′ Kalidou Diallo
Quentin Boudsocq65′
Djiby Sarr
Lucas Fruitier87′
74′ 90′ Ibrahim Doro
Dylan Grilo
65′ Stive Mendy
Samba Tamboura78′

Sędzia nie ukarał piłkarzy Le Touquet AC Football Côte-d'Opale żadną kartką, natomiast zawodnikom gospodarzy przyznał dwie żółte.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.