Puchar Francji: ES Chilly - AS Fabrègues 0-1 (0-0,0-0)

7 grudnia na Stade des Grangettes w Rumilly odbył się mecz rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami ES Chilly a AS Fabregues. Spotkanie zakończyło się po dogrywce zwycięstwem AS Fabregues 1-0, który wywalczył awans. Starcie obejrzało 2,124 widzów.

Francja - Puchar Francji
2019-12-07 17:00 | Stadion: Stade des Grangettes | Widzów: 2124 | Arbiter: G. Kubler
ES Chilly
AS Fabrègues
0
1
PO DOGRYWCE
M. Yagousseti 94'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut jedenastka AS Fabregues zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny ES Chilly była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Anthony'emu Martinezowi z ES Chilly. Była to 38. minuta pojedynku.

W 48. minucie kartkę obejrzał Florent Delpuech z zespołu AS Fabregues. W 68. minucie Anthony Martinez zastąpił Jeremy'ego Cusina.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom AS Fabregues: Sofiane Bonnetowi w 74. i Robinowi Rezkallahowi w 86. minucie.

Yoan Cols
120′ Yvan Besson
Nikolaz Poujol
70′ Terry Defoly
Robin Rezkallah86′
98′ Richard Mugnier
Fanch Weyders
Sylvain Mugnier
Florent Delpuech48′
81′ Gregory Tissot
Vincent Scotté98′
120′ Adrien Berger
Sofiane Bonnet74′
Thibault Bianchi
Yanis Derrar116′
38′ 68′ Anthony Martinez
Moustapha Ouabi91′
119′ Thomas Roulier
Messi Yagousseti Essomba  94′
Patrick Dos Santos
Florian Printant
98′ Kevin Tissot
Yamin Benlefki
70′ 106′ Jocelyn Claret
Jarod Nichele
81′ Thomas Mullier
Patrick Herimanjakaryvo98′
68′ 109′ Jeremy Cusin
Youstafadou Mourtadhoi91′

W pierwszych minutach dogrywki w drużynie AS Fabregues doszło do zmiany. Youstafadou Mourtadhoi wszedł za Moustaphę Ouabiego.

W dogrywce jedyną bramkę meczu zdobył Messi Yagousseti dla jedenastki AS Fabregues. Bramka padła w tej samej minucie. Trenerzy obu jedenastek postanowili odświeżyć składy w 98. minucie, w zespole AS Fabregues za Vincenta Scottégo wszedł Patrick Herimanjakaryvo, a w drużynie ES Chilly Richard Mugnier zmienił Kevina Tissota.

Od 106. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując pięć żółtych kartek zawodnikom ES Chilly i jedną drużynie przeciwnej. Dogrywkę wygrał zespół AS Fabregues który strzelił jednego gola.

Zawodnicy ES Chilly otrzymali w meczu sześć żółtych kartek, a ich przeciwnicy cztery.

Drużyna ES Chilly wymieniła czterech graczy. Natomiast jedenastka AS Fabregues dokonała dwóch zmian.