Reklama

Reklama

Puchar Francji: CS Betton - US Concarnoise 0-6 (0-2)

16 listopada na Stade Municipal w Cesson-Sévigné odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami CS Betton a US Concarnoise. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem US Concarnoise 6-0, który wywalczył awans. Na stadionie zasiadło 1,571 widzów.

16 listopada na Stade Municipal w Cesson-Sévigné odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami CS Betton  a US Concarnoise. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem US Concarnoise 6-0, który wywalczył awans. Na stadionie zasiadło 1,571 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut drużyna US Concarnoise zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu CS Betton była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników US Concarnoise w 26. minucie spotkania, gdy Alexis Ebrard zdobył pierwszą bramkę.

W 33. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Alexis Ebrard z US Concarnoise. W 34. minucie za Emmanuela Manceau wszedł Baptiste Ferron.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Reklama

W 58. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Marwane Elaz osłabiając tym samym drużynę US Concarnoise.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 62. minucie wynik na 0-3 podwyższył Abdourahim Moina.

Prawie natychmiast Abdourahim Moina wywołał eksplozję radości wśród kibiców US Concarnoise, zdobywając kolejną bramkę w 63. minucie meczu. W 66. minucie Maxime Bernauer został zmieniony przez Thibaulta Sinquina, a za Christophera Shiashię wszedł na boisko Guillaume Gégousse, co miało wzmocnić zespół US Concarnoise. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Maxime'a Euzena na Guillaume'a Mercerona oraz Kevina Regle'a na Younessa Graissę.

Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy żółtą kartkę dostał Maxime Euzen z drużyny CS Betton.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy US Concarnoise w 79. minucie spotkania, gdy Youssef Ben Ali strzelił piątego gola. W 83. minucie w zespole US Concarnoise doszło do zmiany. Cédric Tuta wszedł za Alexisa Ebrarda.

W 84. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Youssef Ben Ali z US Concarnoise. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 0-6.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL