Puchar Francji: Croix Football Iris Club - Entente Sannois Saint-Gratien 0-1 (0-0)

7 grudnia na Stade Henri Seigneur odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami Croix Iris a Entente Sannois. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Entente Sannois 1-0, który wywalczył awans. Starcie obejrzało 604 widzów.

Francja - Puchar Francji
2019-12-07 18:00 | Stadion: Stade Henri Seigneur | Widzów: 604 | Arbiter: P. Retail
Iris Club de Croix
Entente Sannois Saint-Gratien
0
1
C. Rodrigues Silva 74'

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Brian Obino z Croix Iris. Była to 11. minuta pojedynku.

W 37. minucie Redha Fresneau zastąpił Tiba Christiaensa. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 53. a 70. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Entente Sannois i jedną drużynie przeciwnej. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy w zespole Entente Sannois doszło do zmiany. Mamadou Guirassy wszedł za Amatha Diedhiou.

Jedynego gola meczu strzelił Christophe Rodrigues dla jedenastki Entente Sannois. Bramka padła w tej samej minucie. Trenerzy obu drużyn postanowili odświeżyć składy w 80. minucie, w drużynie Entente Sannois za Christophe'a Rodriguesa wszedł Mathieu Oliveira, a w zespole Croix Iris Pierre Derville zmienił Amaury'ego Dos Santos.

W następstwie utraty gola trener Croix Iris postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Briana Obinę i na pole gry wprowadził napastnika Baptiste'a Noucheta. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W 90. minucie w drużynie Entente Sannois doszło do zmiany. Gilbert Lida wszedł za Yanisa Nesriego.

Lassana Konte53′
80′ Pierre Derville
Aboubacar Magnora56′
37′ Redha Fresneau
Anthony Menard
Kandanso Tamanate
Vincent Pirès
70′ Alexis Zmijak
Yanis Nesri90′
11′ 80′ Brian Obino
Mathieu Richard Graça de Oliveira80′
80′ Amaury Dos Santos
Yoann Vardin
37′ Tibo Christiaens
Mamadou Guirassy65′
80′ Baptiste Nouchet
Gilbert Lida90′

Sędzia przyznał dwie żółte kartki piłkarzom Croix Iris, natomiast zawodnikom gości pokazał trzy.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.