Puchar Francji: Bergerac Périgord FC - Clermont Foot 63 1-0 (1-0)

16 listopada na Stade de Campréal odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami Bergerac FC a Clermont 63. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Bergerac FC 1-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 1,200 widzów.

Francja - Puchar Francji
2019-11-16 14:30 | Stadion: Stade de Campréal | Widzów: 1200 | Arbiter: A. Taleb
Bergerac Périgord FC
Clermont Foot 63
1
0
L. Fichten 18'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Leo Fichten wywołał eksplozję radości wśród kibiców Bergerac FC , zdobywając bramkę w 18. minucie pojedynku.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Alexandre Even z zespołu gospodarzy. Była to 21. minuta meczu. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Bergerac FC.

W 56. minucie kartką został ukarany Clément Badin, piłkarz Bergerac FC. W 58. minucie Mario González został zastąpiony przez Davida Gomisa.

Między 65. a 77. minutą, boisko opuścili piłkarze Bergerac FC: Leo Fichten, Sofian Valla, na ich miejsce weszli: Cantyn Chastang, Cheikh Touré. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Lorenza Rajota, Julia Donisy zajęli: Jonathan Iglesias, Jason Berthomier. Na dziewięć minut przed zakończeniem spotkania arbiter przyznał kartkę Adrianowi Grbicowi z Clermont 63. Niedługo później trener Bergerac FC postanowił bronić wyniku. W czwartej minucie doliczonego czasu pojedynku postawił na defensywę. Za pomocnika Clémenta Badina wszedł Pierre Lucien, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi gospodarzy utrzymać prowadzenie.

Akim Zedadka
56′ 90′ Clément Jordan Badin
Mario González Gutiérrez58′
21′ Alexandre Even
Yohann Magnin
Damien Fachan
Alassane N'Diaye
 18′ 73′ Leo Fichten
Lorenzo Rajot65′
73′ Sofian Valla
Julio Kenny Donisa77′
Ali Samir Mohammed Bakir
Adrian Grbić81′
Mathis Malandre
Maxime Dupé
90′ Pierre Lucien
Jason Berthomier77′
73′ Cantyn Chastang
Jonathan Damián Iglesias Abreu65′
Abdelilah Aabiza
Salis Abdul Samed
73′ Cheikh Touré
David Cafimipon Gomis58′

Zawodnicy gospodarzy otrzymali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.