Puchar Francji: ASM Belfortaine FC - Gazélec FCO Ajaccio 1-0 (0-0)

16 listopada na Stade Roger-Serzian odbył się mecz rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami ASM Belfortaine a Gazelec FCO. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem ASM Belfortaine 1-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 527 widzów.

Francja - Puchar Francji
2019-11-16 14:00 | Stadion: Stade Roger-Serzian | Widzów: 527 | Arbiter: P. Gaillouste
ASM Belfortaine FC
Gazélec FCO Ajaccio
1
0
T. Régnier 71'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla zespołu Gazelec FCO. W siódmej minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Anthony Lippini osłabiając tym samym zespół gości.

Jedyną żółtą kartkę w meczu obejrzał Lucas Cuenin z ASM Belfortaine. Była to 21. minuta pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 59. minucie Maxime Pélican został zastąpiony przez Scotta-Beckama Kyeiego. W 68. minucie Keelan Lebon został zmieniony przez Virgile'a Piechockiego, co miało wzmocnić drużynę Gazelec FCO. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ludovica Salinego na Enza Grasso.

Jedyną bramkę meczu zdobył Thomas Régnier dla zespołu ASM Belfortaine. Bramka padła w tej samej minucie. W 83. minucie Julien Anziani został zmieniony przez Zié Diabatégo, co miało wzmocnić drużynę Gazelec FCO. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Sofiane Bekkouche'a na Josué Etchriego oraz Thomasa Régniera na Eslego Mukendiego.

Fodé Camara
21′ Lucas Cuenin
Julien Anziani83′
70′ Ludovic Saline
Baye Mayoro N'Doye
83′ Sofiane Bekkouche
Keelan Lebon68′
Thomas Manzinali
Maxime Pélican59′
 71′ 90′ Thomas Régnier
David Pollet
Bryan Hilaire
Cyril Fogacci
83′ Josué Camara Etchri