Puchar Francji: AS Prix-lès-Mézières - FC Limonest 0-1 (0-0)

18 stycznia na Stade du Petit Bois w Charleville-Mézières odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami AS Prix-les-Mezieres a FC Limonest. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem FC Limonest 1-0, który wywalczył awans. Spotkanie obejrzało 2,372 widzów.

Francja - Puchar Francji
2020-01-18 13:00 | Stadion: Stade du Petit Bois | Widzów: 2372 | Arbiter: S. Frappart
AS Prix-lès-Mézières
FC Limonest
0
1
E. Rouvière 53'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut jedenastka FC Limonest zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny AS Prix-les-Mezieres była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 28. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Quentina Canalesa z FC Limonest, a w 30. minucie Mamadou Thioune'a z drużyny przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Mamademu Bambie z AS Prix-les-Mezieres.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FC Limonest w 53. minucie spotkania, gdy Evan Rouvière strzelił pierwszego gola. To już trzecie trafienie tego zawodnika w sezonie.

W 59. minucie Hugo Cervantes zastąpił Marvina Bylla. W 61. minucie arbiter pokazał kartkę Azizowi Bouzitowi, piłkarzowi FC Limonest.

Charlie Leurent
50′ Mamady Bamba
Nathan Tanard
Damien Dufour
Quentin Canales28′
Théo Jaspierre
Thibaut Lardière
30′ Mamadou N'Dour Thioune
Serge Simon
59′ Hugo Cervantes Casado
Alphousseyni N'Diaye90′
59′ Marvin Byll
Guillaume Borel du Bez
Romane Marbeuhan
David Meneceur73′
Florian Gilbert
Maxime Paysant

Sędzia w pierwszej połowie przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom AS Prix-les-Mezieres, natomiast w drugiej dostali tyle samo. Piłkarze FC Limonest otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dostali tyle samo.

Zespół AS Prix-les-Mezieres w drugiej połowie wymienił jednego gracza. Natomiast drużyna FC Limonest w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.