Puchar Francji: AS Prix-lès-Mézières - FC Limonest 0-1 (0-0)

18 stycznia na Stade du Petit Bois w Charleville-Mézières odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami AS Prix-les-Mezieres a FC Limonest. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem FC Limonest 1-0, który wywalczył awans. Spotkanie obejrzało 2,372 widzów.

18 stycznia na Stade du Petit Bois w Charleville-Mézières odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami AS Prix-les-Mezieres  a FC Limonest. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem FC Limonest 1-0, który wywalczył awans. Spotkanie obejrzało 2,372 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut jedenastka FC Limonest zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny AS Prix-les-Mezieres była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 28. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Quentina Canalesa z FC Limonest, a w 30. minucie Mamadou Thioune'a z drużyny przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Mamademu Bambie z AS Prix-les-Mezieres.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FC Limonest w 53. minucie spotkania, gdy Evan Rouvière strzelił pierwszego gola. To już trzecie trafienie tego zawodnika w sezonie.

W 59. minucie Hugo Cervantes zastąpił Marvina Bylla. W 61. minucie arbiter pokazał kartkę Azizowi Bouzitowi, piłkarzowi FC Limonest.

Sędzia w pierwszej połowie przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom AS Prix-les-Mezieres, natomiast w drugiej dostali tyle samo. Piłkarze FC Limonest otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dostali tyle samo.

Zespół AS Prix-les-Mezieres w drugiej połowie wymienił jednego gracza. Natomiast drużyna FC Limonest w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.