Puchar Francji: AS Moulins Yzeure Foot 03 Auvergne - Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC 1-2 (0-2)

16 listopada na Stade de Bellevue odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami AS Yzeure a Saint-Pryve. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Saint-Pryve 2-1, który wywalczył awans. Pojedynek obejrzało 762 widzów.

Francja - Puchar Francji
2019-11-16 18:00 | Stadion: Stade de Bellevue | Widzów: 762 | Arbiter: V. Ougier
C. Antoine 22',35'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Saint-Pryve wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 18. minucie żółtą kartkę dostał Carnejy Antoine z Saint-Pryve.

W tym czasie piłkarze Saint-Pryve nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 22. minucie na listę strzelców wpisał się Carnejy Antoine.

W 24. minucie żółtą kartką został ukarany Anthony Civet, zawodnik gospodarzy.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Saint-Pryve w 35. minucie spotkania, gdy Carnejy Antoine zdobył drugą bramkę. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 57. minucie Fulgency Kimbembé zastąpił Jeana-Baptiste'a Gérarda. W 58. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Gabin Diot osłabiając tym samym drużynę gospodarzy.

W 60. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Nathana Vitrégo z AS Yzeure, a w 67. minucie Alexandre'a Leroyera z drużyny przeciwnej. Na sześć minut przed zakończeniem spotkania wynik ustalił z rzutu karnego Quentin Deniaud. Zespołowi AS Yzeure zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny Saint-Pryve.

Manuel Da Silva
24′ Anthony Civet
Alexandre Leroyer67′
63′ Cyril Guillou
Quentin Moutiapoulle
Grégory Rouchon
Thibaut Plisson
60′ Nathan Vitré
Julien Charpentier
Samy Alouache
Hermann Esmel
 84′ (k.) Quentin Deniaud
Carnejy Antoine  22′, 35′ 18′ 79′
60′ Jordan Millot
Fulgency Kimbembé57′
77′ Ibrahima Touré
Aboubacar Ouattara
58′ Gabin Diot
Fabrice Seidou
Jean-Christophe Colard
Charles-Henry Chatelin
Julien Kouadio
Jean-Baptiste Gérard57′
60′ Adrien Brun
Bou Seka N'Cho
63′ Francis Sudre
Alexandre Obambot
77′ Benjamin Margottat
Thierry Lemaitre79′

Arbiter pokazał dwie żółte kartki i jedną czerwoną zawodnikom gospodarzy, natomiast piłkarzom Saint-Pryve przyznał dwie żółte.

Zespół AS Yzeure w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.