OS Aire-Sur-La-Lys - Amiens AC 0-0 rzuty karne 4-2. Puchar Francji

14 lutego na Parc des sports Paul Nestier w Aire-sur-la-Lys odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami OS-u Aire-Sur-La-Lys a Amiens AC. Starcie zakończyło się zwycięstwem Amiens AC, który wywalczył awans wygrywając serię rzutów karnych 4-2.

Francja - Puchar Francji
2021-02-14 13:30 | Stadion: Parc des sports Paul Nestier | Arbiter: Valentin Cardon
OS Aire-Sur-La-Lys
Amiens AC
0
0

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między czwartą a 45. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy oraz dwie drużynie przeciwnej.

W 79. minucie kartkę dostał Lilian Ngoma, piłkarz Amiens AC. W 81. minucie Victor Samb został zmieniony przez Nadira Ettaibiego.

W tej samej minucie w drużynie Amiens AC doszło do zmiany. Mohamed Ramla wszedł za Romaina Kwintę. Na osiem minut przed zakończeniem meczu sędzia pokazał kartkę Raphaelowi Paniezowi z OS-u Aire-Sur-La-Lys.

Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. W serii jedenastek zespół OS-u Aire-Sur-La-Lys pokonał zawodników Amiens AC 4-2.

Arbiter przyznał dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy w pierwszej połowie, a w drugiej jedną. Zawodnicy drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie dwie żółte kartki, natomiast w drugiej jedną.

Jedenastka gospodarzy nie skorzystała ze zmian. Natomiast zespół Amiens AC w drugiej połowie dokonał dwóch zmian.