OL St Liguaire Niort - Trélissac FC 0-0 rzuty karne 5-4. Puchar Francji

7 lutego na Stade de Saint-Liguaire odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami OL Niort a Trelissac FC. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Trelissac FC, który wywalczył awans wygrywając serię rzutów karnych 5-4.

Francja - Puchar Francji
2021-02-07 14:00 | Stadion: Stade de Saint-Liguaire | Arbiter: Guillaume Bousquet
OL St Liguaire Niort
Trélissac FC
0
0
PO DOGRYWCE, KARNE 5⁃4

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie dostał Quentin Parisy z OL Niort. Była to 16. minuta meczu.

W 40. minucie Eldy Loumingou zastąpił Christophera Ibayiego. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 57. minucie Sébastien Demacon został zmieniony przez Abdelwahaba Baallę, a za Adela Lembezata wszedł na boisko Abdoulaye Diaby, co miało wzmocnić zespół Trelissac FC . Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając A. Denépoux-Batarda na T. Chateliera. W 75. minucie czerwoną kartkę obejrzał Christopher Ibayi, tym samym drużyna Trelissac FC musiała znaczną część drugiej połowy grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik.

Na siedem minut przed zakończeniem spotkania żółtą kartką został ukarany Roman Bascoul, piłkarz OL Niort. W 87. minucie w zespole OL Niort doszło do zmiany. S. Benhamou wszedł za B. Théveneta.

Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. W rzutach karnych drużyna OL Niort pokonała zawodników Trelissac FC 5-4.

Piłkarze Trelissac FC obejrzeli w meczu jedną czerwoną kartkę, a ich przeciwnicy dwie żółte.

Zespół OL Niort w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników. Natomiast drużyna Trelissac FC wykorzystała wszystkie zmiany.