Liga francuska - 5. kolejka Ligue 2: AS Nancy-Lorraine - Le Havre AC 0-1 (0-0)

W meczu 5. kolejki francuskiej Ligue 2, który rozegrany został 26 września, zespół Nancy przegrał z Le Havre AC 0-1 (0-0). Mecz na Stade Marcel-Picot w Tomblainem obejrzało 4 191 widzów.

5. kolejka Francja - Ligue 2
2020-09-26 19:00 | Stadion: Stade Marcel-Picot | Widzów: 4191 | Arbiter: R. Delpech
AS Nancy-Lorraine
Le Havre AC
0
1
P. Gibaud 66'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 28 razy. Drużyna Nancy (”ASNL”) wygrała aż 15 razy, zremisowała siedem, a przegrała tylko sześć.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 13. a 40. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy oraz dwie drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Jedyną bramkę meczu dla ”Le HAC” zdobył Pierre Gibaud w 66. minucie. Asystę przy golu zanotował Quentin Cornette.

W 67. minucie Dorian Bertrand został zastąpiony przez Mame'a Cissokho. Od 68 minuty boisko opuścili zawodnicy Le Havre AC: Quentin Cornette, Himad Abdelli, Jamal Thiaré, Cengiz Meraş, na ich miejsce weszli: Elies Mahmoud, Alexandre Bonnet, Godwin Bentil, Nabil Alioui. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ogou Akichiego, Vinniego Tribouleta, Giovanniego Haaga zajęli: Kenny Santos, Yanis Barka, Rosario Latouchent.

Pierre Gibaud  66′
68′ Ogou Edmond Akichi
Cengiz Umut Meraş90′
37′ Amine Bassi
Himad Abdelli90′
78′ Vinni Dugary Triboulet
Romain Basque
67′ Dorian Bertrand
Jean-Pascal Fontaine
37′ Mickaël Christophe Biron
Jamal Thiaré90′
84′ Giovanni Haag
Quentin Cornette40′ 72′
Marco Claude Giagnorio
Yahia Fofana
Sega Coulibaly
Yacouba Coulibaly
84′ Rosario Latouchent
Alexandre Bonnet90′
Aurélien Nguiamba
Mamadou Fofana
68′ Kenny Rocha Santos
Elies Mahmoud72′
78′ Yanis Djamil Barka
Nabil Alioui90′
67′ Mame Ousmane Cissokho
Godwin Kokky Bentil90′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Jedni i drudzy wymienili po czterech graczy w drugiej połowie.