Liga francuska - 5. kolejka Ligue 2: Amiens SC - Pau FC 0-0

W meczu 5. kolejki francuskiej Ligue 2, który rozegrany został 26 września, jedenastka Amiens SC zremisowała z Pau FC 0-0. Mecz na Stade Crédit Agricole de la Licorne obejrzało 4 724 widzów.

5. kolejka Francja - Ligue 2
2020-09-26 19:00 | Stadion: Stade Crédit Agricole de la Licorne | Widzów: 4724 | Arbiter: G. Paradis
Amiens SC
Pau FC
0
0

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 17. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Jaysona Papeau z Amiens SC, a w 34. minucie Quentina Daubina z drużyny przeciwnej.

W 47. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Damona Bansais z Pau FC, a w 59. minucie Mollę Wagué z drużyny przeciwnej. W 60. minucie za Emmanuela Lomoteya wszedł Pape Konaté.

Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem w zespole Pau FC doszło do zmiany. Steeve Beusnard wszedł za Moulaye Ba. Niedługo później trener Pau FC postanowił bronić wyniku. W 73. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Xaviera Laglais'a wszedł Scotty Sadzoute, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie gości utrzymać remis. Między 78. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Pau FC i jedną drużynie przeciwnej.

Damon Bansais47′
86′ Adam Lewis
Antoine Batisse78′
Nicholas Opoku
Mamadou Kamissoko
59′ Molla Wagué
Anthony Scaramozzino
Alexis Blin
Quentin Daubin34′
74′ Iron Gomis
Xavier Laglais Kouassi73′
60′ Emmanuel Addoquaye Lomotey
Victor Lobry
17′ Jayson Papeau
Ebenezer Kofi Assifuah-Inkoom90′ 90′
74′ Stephen Pius Odey
Moulaye Idrissa Ba62′
74′ Juan Ferney Otero Tovar
Romain Armand
Yohann Thuram-Ulien
Benjamin Bertrand
Nathan Monzango
Erwin Koffi
74′ Amadou Ciss
Scotty Sadzoute73′
74′ Cheick Aymar Timité
Younn Zahary
74′ Bongani Zungu
Paul Meliande
Jack Daniel Kalichi Lahne
Abdourahmane Ndiaye90′
60′ Pape Moussa Konaté
Steeve Beusnard62′

Przewaga zespołu Amiens SC w posiadaniu piłki była ogromna (68 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze tylko zremisowali.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter pokazał trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy, natomiast piłkarzom Pau FC przyznał cztery.

Zespół Amiens SC w drugiej połowie dokonał czterech zmian. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.